88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

نماینده مردم استان البرز در مجلس شورای اسلامی از آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز: دکتر عباسی نماینده مردم استان البرز در مجلس شورای اسلامی امروز از مجموعه کهریزک استان البرز دیدن و از تلاش های پرسنل این مرکز تشکر و قدردانی کرد.

دکتر عباسی نماینده مردم استان البرز در مجلس شورای اسلامی در بازدید از آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز ضمن تبریک یلدا و شروع فصل زیبای زمستان گفت: از تمام پرسنل مجموعه کهریزک تشکر می کنم،مجموعه ای که در جهت خدمت به مردم قدم برداشته است اگرچه تلاش این عزیزان بصورت کامل دیده نمی شود اما همیشه تلاشمان این بوده قدردان زحمات این عزیزان در آسایشگاه باشیم.

  نماینده مردم استان البرز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:امروز خدمت این عزیزان رسیدیم تا از گوشه ای از زحمات این عزیزان قدردانی کنیم و در حد توان در جهت رفع مشکلات این مجموعه قدم برداریم.

تلاش کادر مدیریتی و  مراقبتی آسایشگاه خیریه کهریزک قابل توصیف نیست و در واقع این بزرگواران در این مرکز با عشق کار میکنند و تلاششان کمتر از ایثار نیست.

دکتر عباسی در آخر اضافه کرد :خدماتی که مجموعه کهریزک انجام میدهد ستودنی است و وجود این مرکز در محمد شهر افتخاری برای استان البرز بشمار می آید.

دکتر افشین وجدانی روشن ضمن توضیحات جامع وکامل درخصوص آسایشگاه خیریه کهریزک البرز و شرایط بستری سالمندان و مددجویان افزود: گرچه اهمیت به پیشگیری مهم تر ازدرمان است اما  تیم توانبخشی، آموزشی و مراقبتی دراین مرکز خدمتگزار مددجویانی است که به هردلیل به این مرکز سپرده شده اند. و تمام تلاش من در حوزه مدیریتی ام در آسایشگاه برآن است که برپایه علمی و تخصصی خدمتگزار باشم .

در این بازدید که با حضور مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک انجام گرفت دکتر عباسی از مراکز مختلف آسایشگاه دیدن کرد و با مددجویان آسایشگاه دیدار کرد.