88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با حضور اعضای هیئت مدیره، امنا و مدیرعامل موسسه خیریه کهریزک دفتر مشارکت های مردمی و واحد تاج گل و استند آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز در گوهردشت کرج افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز؛ دفتر مشارکت های مردمی و واحد تاج گل و استند آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز در گوهردشت کرج با حضور مدیران موسسه خیریه کهریزک افتتاح شد.

دکتر حسن احمدی مدیرعامل موسسه خیریه کهریزک ضمن تشکر از مدیریت آسایشگاه خیریه کهریزک البرز گفت: پرسنل مشارکت های مردمی در موسسه خیریه کهریزک عاشقانه در حال خدمت هستند و ما صمیمانه از این افراد تشکر می کنیم چرا که بی منت و بدونه چشم داشت در حال خدمت به مددجویان آسایشگاه هستند.

مدیرعامل موسسه خیریه کهریزک افزود: امیدواریم با افتتاح این دو واحد (دفتر مشارکت های مردمی- واحد تاج و گل و استند) در جهت بهبود هرچه بیشتر شرایط زندگی مددجویان قدم برداریم و سعی کنیم با تلاش شبانه روزی شرایطی را فراهم کنیم تا کسانی که در این مجموعه نگهداری می شوند احساس آرامش کنند.

علیرضا چاواری مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز گفت: هدف از افتتاح دفتر مشارکت های مردمی ،ارتباط با خیرین و نیکوکاران خیر اندیش و درآمدزایی برای مجموعه آسایشگاه خیریه کهریزک البرز است که صرف مددجویان و فعالیت های کهریزک می شود.

مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز اضافه کرد: دفاتر مشارکت های مردمی بازوان کهریزک به شمار می آیند و در حال حاضر  17 نفر در دفتر مشارکت های مردمی گوهردشت مشغول فعالیت هستند.

 علیرضا چاواری تصریح کرد: مردم می توانند با سفارش تاج گل مصنوعی و استندهای موسسه خیریه کهریزک جهت جشن ها و مراسم  سوگواری برای عرض تبریک و تسلیت به دوستان و آشنایان،ضمن مشارکت در کار خیر، فرهنگ آن را نیز ترویج دهند.

وی در ادامه افزود: گفتنی است هزینه سفارش تاج گل و استند به 3000نفر سالمند، معلول، بیمار ام اس و کودکان مبتلا به اتیسم آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز تعلق خواهد گرفت.

آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز مجموعه مردمی است و هزینه های آن توسط مردم و خيرین تامین می شود و درحال حاضر بیش از 550 مددجو در این مجموعه نگهداری و مراقبت می شوند.