88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در مسابقات کشوری اسلالوم ، توانخواهان کهریزک البرز، سکوهای سوم را از آن خود کردند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز: در مسابقات کشوری اسلالوم فرزین صور اسرافیل توانخواه مرکز روزانه توانبخشی معلولان آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز مقام سوم را کسب کرد.

ترابی مسئول امور ورزش و تربیت بدنی آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز در گفتگو با روابط عمومی این مرکز گفت:مسابقات چندجانبه اتومبیلرانی اسلالوم کشور در پیست حصارک کرج برگزار و فرزین صور اسرافیل در رتبه سوم این مسابقات قرار گرفت.

ترابی افزود: در این مسابقات که به صورت کشوری و شرکت کنندگان از استان های تهران، قم، قزوین  و البرز در بخش بانوان و آقایان شرکت کرده بودندفرزین صور اسرافیل در بخش آقایان موفق به کسب مقام سوم شد  .

فرزین صور اسرافیل با اشاره به سطح بالای مسابقات گفت:تمام شرکت کنندگان با انگیزه و از سطح بالایی برخوردار بودند و خداروشکر به لطف خدا و حمایت های مسئولین آسایشگاه توانستم بار دیگر در این مسابقات شرکت کنم و رتبه سوم را کسب کنم.

بگفته مسئول امور ورزش و تربیت بدنی آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز این مسابقات را حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کشور و هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز برگزار کرد