88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

نماز عید سعید فطر با حضور گسترده خیرین ، مددجویان و کارکنان مومن و خداجوی کهریزک استان البرز در این آسایشگاه اقامه شد

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز  : روزه داران پس از یک ماه میهمانی بر سر سفره الهی با دلی سرشار از خلوص و پاکی نماز عید فطر را در آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرزاقامه کردند.

نماز عید سعید فطر با حضور باشکوه نمازگزاران راس ساعت ۰۹:۰۰ به امامت حجت‌الاسلام روستایی روحانی حوزه علمیه محمد شهر و با حضور خیرین،مددجویان و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اقامه شد.

دکتر افشین وجدانی روشن مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز بعد از اقامه نماز عید در جمع نمازگزاران  ضمن تبریک حلول ماه شوال و عید سعید فطر گفت: پایان هر عبادتی، عیدی است که برازنده آن عبادت باشد و رمضان در ایستگاه فطر به بار می نشیند و بال می گشاید ، در تلاش هستیم با رعایت شیوه نامه های بهداشتی با برگزاری جشن های مختلف در مسیر شادی مددجویان قدم برداریم.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک البرز افزود: مجموعه کهریزک البرز امروز به پشتوانه نیکوکاران و خیرین به یکی از بزرگترین مراکز نگهداری و مراقبت در کشور تبدیل شده است که این نتیجه محبت خیرین، نیکوکاران و تلاش شبانه روزی کارکنان کهریزک است.

وی اضافه کرد:  در حال حاضر بیش از 500 مددجو در مجموعه کهریزک البرز نگهداری می شوند و خوشبختانه از آغاز فعالیت مجموعه مردمی کهریزک، خیرین همیشه در کنار ما بوده اند و ما را در این مسیر سخت تنها نگذاشته اند.

گفتنی است آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز در سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را آغاز کرده است و مددجویان نیز به صورت شبانه روزی و روزانه در حال زندگی کردن در این مجموعه مردمی هستند.