88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

نیکوکاران در مراسم عزاداری سرور وسالار شهیدان نذورات خود را به آسایشگاه خیریه کهریزک البرز اهداء کردند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز  : اهداء نذورات مردمی یکی از سنت هایی است که شیعیان حسینی در مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان در کنار مددجویان و توانخواهان ادا می کنند .

در ایام سوگواری امام سوم شیعیان اهداء مواد اولیه خام از سوی نیکوکاران به سازمانهای مردم نهاد همواره به چشم می خورد و آسایشگاه خیریه کهریزک نیز از این قاعده مستشنی نیست .

 در چهلمین روز از شهادت امام حسین علیه السلام پیشقدمان در احسان و نیکی با اهداء  نذورات و مواد اولیه خام  به این مرکز گرچه نتوانستند با قدمهای سبزشان همراه باشند اما سهم خود را از وفای به عهد اداکردند  .

لذا این روزهای کرونایی هم باعث نمی شود  تا وفای  به عهد شیعیان به نیت تقرب الهی فراموش شود زیرا مظهر مهر و وفا بودن درسی از ماه  محرم است .

 علیرضا چاواری مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز گفت : این روزها فرصت مناسبی برای وفای به عهد وجذب نذورات مردمی  می باشد ،  وی افزود :   اهمیت و تاثیر اعمال خیر خواهانه نیکوکاران باکمکهای نقدی و ا هداء چند راس گوسفند

وگوشت قربانی توسط خیرین  برکتی از ماه محرم و اربعین حسینی است  و قدمهای سبز نیکوکاران درسی از انفاق و جلوه ای ازکربلای عاشورایی است که نیکوکاران  بدون هیچ گونه چشمداشتی نذر خود را ادا می کنند .