88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

اولین جلسه شورای اداری سال 1403 با حضور معاونین، مدیران، مسئولان و سرپرستان آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک: اولین جلسه شورای اداری با حضور دکتر افشین وجدانی روشن مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز ، معاونین، مدیران، مسئولان و سرپرستان آسایشگاه در سالن گردهمایی ساختمان اقاقیا برگزار شد.

در این جلسه ابتدا گزارش عملکرد سال 1402 با بررسی و مقایسه آمار مددجویان ، ظرفیت پذیرش آسایشگاه ، مقایسه هزینه و درآمدهای سال 1402 نسبت به سال 1401 توسط دکتر افشین وجدانی مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز  ارائه شد و همچنین در ادامه نیز مریم مقدمی معاون مالی اداری آسایشگاه به بررسی سرانه توانخواهان و مددجویان آسایشگاه در سال 1402 پرداخت.

دکتر افشین وجدانی روشن مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز ضمن تقدیر و تشکر از معاونین، مدیران، مسئولان و سرپرستان آسایشگاه بابت پانزده سال عملکرد درخشان، گفت : خداوند را شکر می کنیم توفیق خدمت در مجموعه ای نصیب ما شده که مملو از عشق و زیبایی است. وقتی شادی و خنده برلب مددجویان با آن شرایط جسمانی مشاهده می کنیم نهایت لذت را می بریم و اعتقاد دارم که باید درس بگیریم و بیاموزیم.

دکتر وجدانی در مورد تشکیل جلسات شورای اداری گفت : کاری که ما انجام می دهیم کاملا دلی می باشد. اینکه وابسته به هیچ  نهادی نیستیم و همواره تلاش می کنیم بهترین ثمره و عملکرد را برای خانواده بزرگ کهریزک داشته باشیم. چنین جلساتی موجب صمیمیت و اتحاد و شناخت بیش از پیش کارکنان می شود و قطعا خیلی از مشکلات از این طریق با توجه به تبادل تجربیات و همفکری حل می شود.

دکتر وجدانی در ادامه ضمن معرفی مدیران و مسئولان جدید گفت : مسئولیت چیزی غیر از مسئولیت نیست و همه باید در هر جایگاهی که هستیم وظایف خود را به نحو احسن انجام دهیم چرا که ما یک خانواده هستیم و عملکرد هر یک از ما در راه رسیدن به اهداف و موفقیت تاثیر گذار می باشد بنابراین اگر نکاتی را متذکر می شویم قطعا به جهت رشد و بالندگی فردی و گروهی است و ثمرات بسیار خوبی را به همراه دارد از این رو به تمام همکاران توصیه می کنیم که از ابتدا، فعالیت و عملکرد خود را ثبت و ضبط نمایید، چرا که در ادامه مسیر بدانیم کجای کار بوده ایم، اکنون کجا هستیم و در آینده قرار است در کدام نقطه قرار بگیریم.

دکتر وجدانی در ادامه ، گزارش عملکرد سال 1402 را مورد تجزیه و  تحلیل قرار داد و افزود : از اولین روزی که در خدمت خانواده بزرگ کهریزک بودیم همواره سعی کردیم که آمار رو به رشد  ، کیفیت عملکرد و پیشرفت مجموعه را در دستور کار قرار دهیم و این رویه را با قدرت ادامه خواهیم داد. افتخار می کنیم مجموعه ای هستیم که تمام دیتاها و اطلاعات را خیلی دقیق ثبت می کنیم و در جلسات تمام عملکرد ها را مورد  بررسی و ارزیابی قرار می دهیم چرا که این عمل توسعه یافته ، مدرن و نشان قدرت است که در نهایت با افتخار به کسب نشان استاندارد ملی در حوزه سالمندی ختم شد  همچنین در تلاش هستیم که  در حوزه کودکان و در بخش اتیسم هم به این موفقیت بزرگ دست پیدا کنیم.

مدیر آسایشگاه در پایان افزود : با توجه به گزارش وآمارها از همکاران در خواست می کنیم در استفاده و نگهداری تجهیزات نهایت دقت عمل را داشته باشند چرا نگهداری و استهلاک تجهیزات ، هزینه های زیادی را در بر دارد. با دقت ، هزینه ها و سرانه ها را مدیریت کنیم. همه ما باید مجموعه ای از صمیمیت و جدیت و یا مهربانی و قاطعیت باشیم . احترام متقابل بین کارکنان باید مبنای کار ما باشد. . پر انرژی بودن و خوش برخوردی لازمه کار ماست و این انرژی را به مجموعه تزریق کنیم و در آخر اینکه همواره  حقوق مدد جویان را مد نظر داشته باشیم چرا که رضایت، حال خوش و لبخند مددجویان هدف نهایی ما می باشد.

در ادامه این جلسه پرسش و پاسخی میان مسئولین با مدیران و معاونین آسایشگاه صورت پذیرفت و مسائلی در خصوص موضوعات حوزه سلامت، اجرایی، مالی و اداری مطرح گردید و مدیران و معاونین آسایشگاه نیز به مسائل مطرح شده پاسخ دادند.

این جلسه که با حضور 60  نفر از مدیران، معاونین، مسئولین و سرپرستان از مراکز پنج گانه آسایشگاه، معاونت های اجرایی، سلامت و توانبخشی، مالی و اداری و مشارکت های مردمی برگزار شد، پس از ارائه پیشنهادات، نظرات و ارائه راهکارهای منسجم توسط مدیر آسایشگاه سه ساعت به طول انجامید.

گفتنی است در آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز بیش از 800  نفر سالمند ، معلولان جسمی حرکتی، بیماران ام اس و کودکان دچار معلولیت ذهنی و اتیسم به صورت شبانه روزی در حال زندگی کردن هستند و آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز خدمات توانبخشی ، نگهداری و مراقبتی به این عزیزان ارائه می دهد.