88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

به مناسبت روز سینما، فیلم ژانر کمدی ضد گلوله در سالن آمفی تئاتر آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز اکران شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک : به مناسبت روز سینما، فیلم ژانر کمدی ضد گلوله با هدف ایجاد لحظات شاد و مفرح، ترویج فرهنگ و جایگاه سینما با حضور سالمندان مرکز آموزشی و توانبخشی روزانه ساختمان لاله در سالن آمفی تئاتر آسایشگاه برگزار شد.

ماندانا صالحی مدیر مرکز جامع توانبخشی و نگهداری شبانه روزی سالمندان مرد در این خصوص بیان داشت: با توجه به افزایش جمعیت سالمندی در کشور و چالشهای ناشی از این افزایش، سینما میتواند با ساخت و ارائه برنامه هایی با محتوا و ساختار مناسب، جامعه را برای داشتن سالمندی موفق و فعال آماده سازد.

صالحی در ادامه گفت: با توجه به جایگاه سینما و رسانه، امروز نیاز جدی سالمندان و دوره سالمندی این است که در محتوای رسانه‌ای مرتبط با سالمندان و تولید فیلم‌هایی با محوریت سالمندی، دقت و توجه بیشتری صورت گیرد تا به ارتقای سالمندی فعال و احترام و شمول اجتماعی بیشتر سالمندان در جامعه منجر شود..

صالحی در پایان ضمن خداقوت به همکاران هنری، افزود: روز سینما بهانه ای بود تا با همت همکاران در سالن آمفی تئاتر گرد هم آمدیم و ضمن تماشای فیلم  در کنار هم لحظاتی را به شادی و خوشحالی سپری کردیم.

گفتنی است که در حال حاضر بیش از 400 سالمند  به صورت شبانه روزی در آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز نگهداری می شوند و از خدمات مراقبتی، توانبخشی و آموزشی استفاده می کنند.