88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

رئیس انجمن بیماران ام اس استان البرز  و هیئت همراه از ساختمان یاس آسایشگاه کهریزک استان البرز دیدن کردند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز: دکترحسین اشرفیان رئیس هیئت مدیره انجمن ام اس استان البرز، خانم هدایتی مدیر عامل انجمن ام اس و هیئت همراه از ساختمان یاس مرکز جامع نگهداری و توانبخشی معلولان جسمی حرکتی و بیماران ام اس دیدن کردند.

دکتر حسین اشرفیان رئیس انجمن بیماران ام اس استان البرز ضمن تقدیر و تشکر از کارکنان و پرسنل خدوم این مجموعه در حاشیه این دیدار گفت: بیماری ام اس یک بیماری مربوط به سیستم عصبی است که می‌تواند مغز و نخاع را تحت تأثیر قرار دهد. این عارضه باعث ایجاد طیف وسیعی از علائم بالقوه از جمله مشکلات بینایی، مسائل مربوط به حرکت دست یا پا و مشکلات احساسی می‌شود. ام اس بیشتر در افراد بین ۲۰ تا ۳۰ سال تشخیص داده می‌شود اما ممکن است در هر سنی رخ دهد. زنان ۲تا ۳ برابر بیشتر از مردان دچار این بیماری می‌شوند.

رئیس انجمن بیماران ام اس استان البرز افزود: آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز مرکزی است که در آن بیماران ام اس خدمات ارزنده ای را دریافت می کنند.بنده وهمکارانم نیز وظیفه خود می دانیم که به صورت دوره ای به بیماران ام اس این مجموعه خدماتی را مانند ویزیت،  بررسی وضعیت جسمانی و نحوه استفاده از داروهای مصرفی به صورت رایگان ارائه دهیم.

دکتر اشرفیان تصریح کرد : از جمله نیازهای این بیماران می توان به نیازهای عاطفی، دارویی و درمانی اشاره کرد. پاسخ به نیازهای عاطفی این بیماران می تواند به بهبود هر چه بیشتر این افراد کمک قابل توجه ای کند، خانواده این بیماران می توانند در این زمینه نقش بسیار مهمی را ایفا نمایند.

وی در پایان افزود: از جمله نیازهای دیگر این افراد، نیاز به صندلی چرخدار، واکر و داروهای مورد نیازشان است که امید است خیرین عزیز در جهت رفع این نیازها گامی مثبت بردارند تا به امید خدا شاهد بهبود هر چه بهتر و سریع تر این عزیزان باشیم.

این بازدید با ویزیت و عیادت از بیماران ام اس توسط دکتر حسین اشرفیان رئیس انجمن بیماران ام اس استان البرز و هیئت همراه به پایان رسید.