88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

آرزوهایی که با قدم های پرخیر و دستان مهربان فرشته خواجه نصیر بانوی نیکوکار و گوینده رادیو البرز، دست یافتنی و برآورده شدند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز: آرزوهای فرشتگان کهریزک(کودکان معلول ذهنی و اتیسم) به همت فرشته خواجه نصیر  بانوی نیکوکار،گوینده رادیو البرز، دست یافتنی و برآورده شدند

به بهانه برآورده شدن آرزوهای کودکان مرکز نیلوفر، در جشنی شاد که با موسیقی زنده  و با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله فیزیکی، همراه بود، آرزوهای برآورده شده کودکان توسط فرشته خواجه نصیر نیکوکار آسایشگاه، به کودکان اهدا شد.

فرشته خواجه نصیر گوینده رادیو البرز که خود از خیرین نیکوکار کهریزک و عضوی از این خانواده بزرگ است در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی این مرکز گفت: چند روز  پیش در بازدیدی که با یکی از دوستان از مجموعه مردمی آسایشگاه کهریزک داشتیم درخت آرزوهای کودکان معلولان ذهنی را دیدیم که آرزوهای فرشتگان زمینی کهریزک بر آن آویخته شده بود وقتی آرزوهای کودکان را خواندم تصمیم گرفتم در حد توان برای شادی این عزیزان آنها را برآورده کنم.

فرشته خواجه نصیر ادامه داد: در سال های ابتدایی تاسیس مجموعه کهریزک عضو خانواده بزرگ این مجموعه شدم و تلاش کردم برای شاد کردن این عزیزان قدم بردارم.

گوینده رادیو البرز و خیر کهریزکی افزود: شاید بتوانم بدون اغراق بگویم امروز در تمام دوران زندگی و کاری من، زیباترین روز بود چرا که توانستم دل های کودکانی را که رها شده اند و در حال حاضر در کهریزک نگهداری می شوند شاد کنم و این شادی در زندگی من تاثیر گذار است.

علیرضا چاواری مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز هم گفت : آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز مجموعه ای مردمی است و مددجویان کهریزک امیدشان بعد از خدا به نگاه های گرم و دستان پر خیر و برکت نیکوکاران است 

چاواری اضافه کرد: با توجه به این امر که آسایشگاه کهریزک توسط کمک های مردمی اداره می شود،اما در این مجموعه جمعی از خیرین نیکوکار بصورت مداوم کمک و همکاری می کنند

گفتنی است آرزوهایی از جمله: تهیه ویلچر، هدفون، دوچرخه، کمک هزینه خرید عینک طبی،  کمک هزینه خرید سمعک، دستگاه کیبورد، عروسک، ساعت، میکروفن و... در این روز شاد برآورده شد.