88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

آیین پیاده روی جاماندگان اربعین در آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک استان البرز : آیین پیاده روی جاماندگان اربعین با همکاری گروه دمام نوای سیدالشهدا و حرکت نمادین اسرای دشت کربلا  با حضور جمعی از سالمندان، معلولان ام اس، کودکان معلول ذهنی واتیسم، گروه های مردمی، خیرین و نیکوکاران در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.

علیرضا چاواری مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن اربعین سالار شهیدان دراین خصوص بیان کرد:  چند سال است که سنت پیاده‌روی بسوی کربلای معلی در آستانه اربعین حسینی میان مسلمانان بویژه هموطنان عزیزمان شکل گرفته تا بدینوسیله ارادت خود را به خاندان اباعبدالله الحسین علیه السلام نشان دهند.

چاواری در ادامه افزود: سالمندان و معلولین عاشق و دلداده به خاندان اباعبدالله الحسین علیه السلام که از قافله پیاده روی اربعین حسینی جا مانده بودند در آیین پیاده روی جاماندگان اربعین حضور به هم رساندند و از نزدیک حرکت نمادین اسرای دشت و کربلا را مشاهده کردند و با نوای حزن انگیز گروه دمام به عزاداری و ذکر مصیبت شهیدان دشت کربلا پرداختند.

چاواری در پایان گفت : از حضور و مشارکت مردم مومن و همچنین گروه های فعال مذهبی  که با برنامه های بسیار خوب، حال و هوای آسایشگاه را کربلایی کرده یودند نهایت تقدیر و تشکر را دارم و از خداوند منان قبولی عزاداری ها و توفیقات روزافزون مسئلت می نمایم.

شایان ذکر می باشد آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز در حال حاضر خدمات توانبخشی، مراقبتی و نگهداری به صورت شبانه روزی ، روزانه و مراقبت در منزل، به بیش از   1600  نفر خدمات ارزنده ای ارائه می دهد.