88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

اردوی تفریحی یک روزه ویژه سالمندان در آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز: به مناسبت هفته سالمند، اردوی تفریحی یک روزه ویژه سالمندان زن آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز، به همت نیکوکاران و با حضور جمعی از سالمندان برگزار شد.

این اردوی تفریحی در راستای حمایت روانی اجتماعی و با هدف غنی سازی اوقات فراغت و به منظور بالا بردن انگیزه و ایجاد روحیه شاد در زنان سالمند، با حضور 24 نفر از سالمندان زن، مراقبین،پرستاران، روانشناس، کارشناسان هنری و ورزشی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید.

مهدی نصر آبادی، خیر نیکوکار در خصوص برگزاری این اردو گفت: افراد زیادی در خانه سالمندان زندگی می کنند که گاه با یک دیدار ساده دل شاد می شوند، بسیار پسندیده است که هر یک از ما با اهدای حتی یک شاخه گل موجب خوشنودی این عزیران شویم و مهر از سر عشق خود را از آنان دریغ نکنیم.

در این مراسم پس از صرف صبحانه ، مباحثی در خصوص راه های تقویت حافظه و زندگی شاد در دوران سالمندی ارایه گردید. پذیرایی وعده ناهار از سایر برنامه های اجرایی اردو بوده است.

گفتنی است که در حال حاضر بیش از 180 سالمند زن به صورت شبانه روزی در آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز نگهداری می شوند و از خدمات مراقبتی، توانبخشی و آموزشی استفاده می کنند.