88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

جشن صدسالگی  تولد مادری مهربان درآسایشگاه خیریه کهریزک البرز در یک قرن زندگی افتخارآفرین برگزارشد .

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز ؛ برگزاری جشن تولد صد سالگی مادر سالخورده با حضور مدیران و مسئولین ساختمان یاس  روزی پر از امید و سرافرازی را به تصویر کشید .

سلیمه یوسفی ساکن بخش تسکینی ساختمان یاس از سال 98 میهمان آسایشگاه خیریه کهریزک است ، و هم اکنون سه فرزند دارد که در سالروز تولدش تنها یک پسر و عروسش به همراه نوه ها در این جشن حضور داشتند .

شاید برگزاری تولد صدسالگی از آن دسته جشن هایی باشد که نصیب هر کسی نمی شود و این عمر طولانی همراه با سلامتی از نعمت هایی است که بیش از فرد سالخورده امید بخش فرزندان است که سایه مادر را برسر خود احساس می کنند .

سلیمه شاید وابسته به تخت و کمابیش اختلال شناختی داشته باشد اما باز هم نور چشم فرزندانش است ، حضور خانواده وی بعد از مدتهای طولانی به دلیل عدم ملاقات و بازدید در این روز های کرونائی  در سالروز تولدش ساعاتی لبخند را بر لبان همگان نشاند .

تولد از مهمترین روزهایی است که بر اساس فرهنگ جامعه ایرانی همواره مورد توجه قراردارد و همه افراد در این روز با شاد باش و آرزوی بهترین ها برای یکدیگر تولد یکدیگر را تبریک می گویند .

اهداء هدایا به مناسبت  سالروز میلاد مادر،  این واژه ای که به وسعت تمام هستی ارزشمند است به همراه گرفتن عکسهای یادگاری لحظلاتی سرشار از عشق و مهر را ثبت کرد .