88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

دورهمی پیک نیک خانوادگی سالمندان در ساختمان یاس آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز: به مناسبت روز خانواده و نزدیک شدن هفته سالمند دورهمی پیک نیک خانوادگی سالمندان در مرکز مراقبت تسکینی یاس برگزار گردید.

لعیا بهشتی مسئول مرکز مراقبت تسکینی یاس در این باره گفت: به مناسبت فرا رسیدن روز خانواده و گرامیداشت هفته سالمند و با توجه به شعار روز سالمندی "روز خانواده و جامعه دوستدار سالمند" و با هدف افزایش نشاط و عدم احساس طرد شدگی سالمند از سوی خانواده در جهت ارتقاء و حفظ سلامت روان و با نگاهی به الزامات و رهنمود های لازم در حوزه سالمندی و تاثیرمعنادار حضور خانواده در کنار سالمندان، مرکز شبانه روزی سالمندان تسکینی یاس، اقدام به برپایی دورهمی پیک نیک خانواده و سالمند، با حضور تعدادی از خانواده سالمندان در حیاط مرکزی ساختمان یاس کرد.

مسئول مرکز مراقبت تسکینی سالمندان زن یاس  اضافه کرد : با توجه به حفظ نیازهای بهداشت روانی سالمندان بر لزوم توجه به برگزاری مراسم هایی با حضور خانواده های این عزیزان به صورت مداوم تاکید کرد.

لازم به ذکر است، مرکز مراقبت تسکینی یاس با هدف ارائه خدمات توانبخشی، آموزش و نگهداری به سالمندان به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات می باشد.