88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

 با حمایت بانوان نیکوکار البرز دومین جشنواره غذا به نفع مددجویان آسایشگاه کهریزک استان البرز در تالار آمیتیس کرج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز: دومین جشنواره غذای نیروهای داوطلب به سرپرستی توران ابراهیمی مسئول امور نیکوکاران  آسایشگاه البرز همزمان با ولادت امام باقر علیه السلام در تالار آمیتیس کرج به نفع مددجویان برگزار شد.

خورشیدی که گرما و انرژی بی‌حدش را نثار همه موجودات می‌کند، برایش فرقی ندارد که به بیابان لم‌یزرع  یا دشتی سر سبز و پر از گل‌های رنگارنگ می تابد.

علیرضا چاواری مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز گفت: بار دیگر در حرکتی خودجوش با هماهنگی آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز نیکوکاران البرزی در اقدامی خداپسندانه با برگزاری جشنواره غذا ثابت کردند همچون گذشته عضوی از خانواده مجموعه کهریزک هستند.

 وی افزور : در این جشنواره ۱۰۰ نیکوکار  داوطلب با پخت غذا به نفع کودکان معلول ذهنی و اتیسم ، معلولین و بیماران ام اس و سالمندان ساکن در مجموعه کهریزک ، شرکت داشتند.

در دومین جشنواره غذا، مراحل پخت و برگزاری جشنواره با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

گفتنی است اولین جشنواره غذا آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز در سال 1398  برگزار شد و این جشنواره قرار است هر ساله در سه نوبت (بهار، پاییز و زمستان) برگزار شود.