88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

مراسم باشکوه عید سعید قربان و طواف نمادین خانه خدا با حضور نیکوکاران، خیرین و هنرمندان روز یکشنبه 19 تیرماه 1401 از ساعت در آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز برگزار خواهد شد

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز: مراسم باشکوه عید سعید قربان و طواف نمادین خانه کعبه با حضور نیکوکاران، خیرین و هنرمندان روز یکشنبه 19 تیرماه 1401 از ساعت در آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز برگزار خواهد شد.

عید قربان نشانه ایثار، عشق و اطاعت از فرمان خداوند بی هیچ قید و شرطی است. عید قربان نشان ایمان انسان راستین به خالق یکتا و بی همتا و روزی است برای اهدای قربانی به آستان پاک دوست و نادیده گرفتن خواسته ها و نیازهای خویش و نیز محو کامل خودخواهی ها و دل کندن و رهایی از تمامی تعلقات دنیویست

علیرضا چاواری مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرزضمن عرض شاد باش به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان گفت: مراسم باشکوه عید سعید قربان و طواف نمادین خانه خدا با حضور نیکوکاران، خیرین و هنرمندان روز یکشنبه 19 تیرماه 1401 از ساعت 9:00صبح الی 13:00 در آسایشگاه برگزار خواهد شد.

 چاواری در ادمه افزود: برگزاری مراسم عید سعید قربان بهانه ای است تا خیرین و نیکوکاران گرد هم آیند و ضمن بازدید از آسایشگاه کمک های نقدی و غیر نقدی خود برای ذبح قربانی و نذورات را صرف نیازمندان این خیریه نمایند.

وی در پایان افزود: ایام نورافشان عید قربان، عید پاکی ها و شکوفایی ایمان، یقین و عمل صالح را به تمامی مسلمانان خصوصا خانواده بزرگ آسایشگاه خیریه کهریزک تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از خداوند منان خواهانم تا در این روز فرخنده به همه مسلمانان در جوار خود جایگاهی شایسته عنایت فرماید.