88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

  دعای خیر سالمندان بدرقه راه عروس ودامادی که مراسم جشن عروسی خودرا در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزارکردند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز ؛  در آستانه میلاد با سعادت نبی مکرم اسلام ( ص ) و امام جعفر صادق ( ع ) جشن ازدواج دو کبوتر عاشق در  آسایشگاه با حضور توانخواهان و سالمندان برگزارشد .

این زوج جوان در مصاحبه با واحد روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز اذعان داشتند : در بهترین شب  و آغاز زندگی مشترکمان تنها با خلوص نیت مهرو عشقمان را به سالمندان هدیه می کنیم و پیوند سبز خود را دریک شب خاطره انگیز ، کنار توانخواهان و سالمندان ساکن در آسایشگاه برگزارمی کنیم  و معتقدیم دعای خیر سالمندانی که در آسایشگاه ساکن هستند  کلید سعادت در زندگی مشترکمان است .

صدای هلهله شادی به همراه  دست و پایکوبی با حضور گروه موسیقی در برپایی مراسم ، ساعاتی پر از شور و نشاط را به پدربزرگها و مادربزرگهای ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک هدیه داد..

همچنین اهداء بسته  میوه و شاخه های گل رز  از طرف عروس و داماد به تک تک حاضرین در مراسم  ، قلب سالمندانی را که در این جشن حضور داشتند شاد کرد .

 درپایان نیز آرزوی خوشبختی ، بدرقه راه زوج نیکوکار  شد به امید آنکه دوپرنده عاشق برای زندگی موفقیت آمیز در کنار یکدیگر به پرواز در بیایند.