88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

جشن روز میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها وروز دختر درآسایشگاه خیریه کهریزک البرز برگزارشد .

 به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز ؛ برگزاری مراسم روز دختر در سالروز میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها  لحظاتی پر نشاط را برای دختران کهریزکی رقم زد .

ساختمان نیلوفر مرکزجامع نگهداری شبانه روز ی کودکان معلول ذهنی ، کودکان دارای اختلال اتیسم  و ساختمان یاس مرکز جامع  نگهداری شبانه روزی بیماران ام اس و ضایعه نخاعی ، دختران نوجوان و جوان زیادی را درخود جای داده که خیرین و نیکوکاران همیشه درصحنه با حمایت ها ی مالی و برگزاری جشن در  مناسبتهای مختلف سهم خود را برای آرامش مددجویان ادا می کنند .

صبح روز پنج شنبه به مناسبت روز دختر جشن با شکوهی در ساختمان نیلوفر با همکاری نیرو ههای داوطلب برگزارشد . این جشن با حضور خاله پروانه و اجرای موسیقی شاد ، عشق به همنوع را به تصویر کشید .همچنین زیبایی این مراسم با اهداء هدایا و وسایل تزئینی به تک تک کودکان چشم انداز شد .

دخترانی با افکار زیبا و آشنا با مهرو محبت می توانند همان سهم از احساس خوشبختی را که درک کرده اند به دیگران هدیه کنند و قطعا دختران این مرکز نیاز بیشتری به محبت و توجه دارند زیرا بدون هیچ شکی درروند بهبودی و امید بخشی آنان تاثیر به سزایی دارد .

گفتنی است در این مراسم با سرو نهار توسط نیکوکاران و همچنین گرفتن عکسهای یادگاری لحظات پر از مهرو عشق را به ثبت رساند .