88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

کارگاه آموزشی رسیدن به کمال و خودباوری در دوران سالمندی در ساختمان لاله آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز: به مناسبت نزدیک شدن هفته سالمند کارگاه آموزشی رسیدن به کمال و خودباوری و  پذیرش این اصل که سالمندی پایان زندگی نیست در ساختمان لاله مرکز جامع نگهداری شبانه روزی سالمندان مرد آسایشگاه کهریزک استان البرز برگزار گردید.

ماندانا صالحی مدیر مرکز جامع توانبخشی سالمندان لاله در این باره گفت: با توجه به افت عملکرد جسمی و روانی سالمندان می بایست خودباوری و اعتماد به نفس را در این افراد افزایش داد و با ترغیت آنان به ورزش، سوادآموزی و فعالیت های هنری، آنان را به مشارکت در مسائل خانوادگی و نقش آفرینی در جامعه تشویق کرد.

مدیر مرکز جامع توانبخشی سالمندان لاله تصریح کرد: اجرای مشاوره گروهی با حضور روانشناسان ساختمان لاله با موضوعات مختلف اعم ازسن گرایی، فعالیتهای مفید در دوران سالمندی و رسیدن به خودباوری وکمال، اجرای مسابقه پانتومیم جهت افزایش تمرکز و بهبود شناخت در سالمندان و همچنین ایجاد نشاط و شادی دربین سالمندان از دیگر بخش های این مراسم بوده است.

گفتنی است این مرکز در حال حاضر با ظرفیت 160 مددجوی مرد در حال ارائه خدمات شبانه روزی و توانبخشی به سالمندان می باشد. از دیگر خدمات این مرکز می توان به ارائه خدمات توانبخشی به سالمندان زن و مردی که به صورت روزانه به ساختمان لاله مراجعه می کنند، اشاره کرد.