88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در سالروز ولادت حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار، از پرستاران نمونه آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز: جشن روز پرستار با حضور مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک البرز ، مدیران، پرستاران، بهیاران و مراقبین مجموعه کهریزک با اجرای موسیقی زنده آذری و همچنین مسابقه کارکنان در سالن آمفی تئاتر آسایشگاه خیریه کهریزک البرز برگزار شد.

دکتر افشین وجدانی روشن مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز در جشن روز پرستار در گفتگو با روابط عمومی این مرکز با تبریک ولادت حضرت زینب و روز پرستار گفت: پرستاری شغلی توام با عشق و علاقه است و پرستاران در این مجموعه با مهر، مهربانی، عشق و امیدآفرینی به توان خواهان خدمات ارائه می کنند.

وی افزود: توان خواهان ولی نعمتان ما در این مجموعه و پرستاران، بهیاران و مراقبین، سفیران مهر برای خدمات رسانی هر چه بیشتر به مددجویان هستند زیرا علاوه بر سلامت جسم، برای سلامت روان توان خواهان نیز تلاش می کنند.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک البرز، ضمن تقدیر از خدمات پرستاران در ایام کرونا و مراقبت ویژه از بیماران کرونایی اين مرکز، اضافه کرد: زحمات کادر درمان به ویژه پرستاران قابل جبران نخواهد بود و با شیوع ویروس کرونا چه روزهای سخت و طاقت فرسایی را برای خدمت به بیماران با دوری از خانواده سپری کردند و امیدوارم همواره سلامت باشید.

بگفته دکتر افشین وجدانی روشن در آسایشگاه خیریه کهریزک البرز، 256 مراقب بهیار و پرستار فعالیت می کنند.

در پایان این مراسم از ۱۹ پرستار نمونه تقدیر شد.