88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

مراسم تجلیل از نویسندگان ماهنامه کهریزک در آسایشگاه خیریه کهریک استان البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز: مراسم تجلیل و تقدیر از نویسندگان ماهنامه کهریزک با حضور دکتر حسن احمدی مدیر مسئول ماهنامه کهریزک ،فاطمه السادات محمدی مدیر اجرایی ماهنامه، دکتر افشین وجدانی مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز و دبیر بهداشت روان و جمعی از نویسندگان ماهنامه در سالن گردهمایی ساختمان اقاقیا برگزار شد.

دکتر افشین وجدانی مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز و دبیر بهداشت روان ضمن تقدیر و تشکر از نویسندگان ماهنامه گفت: همه ما می دانیم که یکی از بحث های مهمی که در حوزه پژوهش می تواند موجب رشد دانش بشری شود، توزیع دانش در علوم مختلف برای همگان است که می تواند در بالا بردن سطح کیفی زندگی افراد تاثیر بسزایی داشته باشد. یکی از منابع نشر و توزیع آگاهی، چاپ نشریات است که به لطف خدا با چاپ ماهنامه کهریزک، پرسنل آسایشگاه کهریزک استان البرز، همواره نقش خود را در نشر آگاهی عمومی ایفا کرده و نقش پررنگی در تهیه و گردآوری مطالب مورد نیاز این ماهنامه داشته اند.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز اضافه کرد : باتوجه به وجود نیروهای متخصص در حوزه های مختلف اعم از تغذیه، ورزش، روانشناسی، علوم پزشکی و اتیسم در بحث سالمندی، کودکان و معلولین، در آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز کوشیده اند که به روزترین مطالب مورد نیاز گروه های هدف را با توجه به دانش روز جمع آوری کرده و در اختیار دست اندکاران مجله کهریزک بگذارند که از این بابت از آنان بسیار سپاسگزارم .

دکتر حسن احمدی مدیر مسئول ماهنامه کهریزک نیز در این باره گفت: باعث افتخار است که در آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز به همت دکتر افشین وجدانی مدیر آسایشگاه، اکثریت قریب به اتفاق پرسنل از سطح تحصیلات بالایی برخوردار هستند که این امر می تواند در بهبود کیفیت ارائه خدمات رسانی به مددجویان بسیار حائز اهمیت باشد .

مدیر مسئول ماهنامه کهریزک تصریح کرد: به کارگیری چنین پرسنلی با این سطح از دانش، در تهیه ماهنامه کهریزک نیز بسیار به کمک ما آمده است .مفتخرم که اعلام کنم از مجموع مقالات چاپ شده مجله کهریزک در یک سال گذشته ، 70 مقاله متعلق به آسایشگاه کهریزک استان البرز است که نسبت به قبل رشد چشمگیری داشته است. امید است با شروع به کار دانشگاه علمی کاربردی شعبه البرز، دیگر پرسنل نیز بتوانند با ادامه تحصیل در سطوح بالاتر، یاری دهنده ما در چاپ و نشر ماهنامه کهریزک باشند.

در پایان نیز با اهدای لوح سپاس و هدیایی از نویسندگان ماهنامه کهریزک تقدیر و تشکر شد.