88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

سالمندان آسایشگاه خیریه کهریزک در مقابل آنفولانزا واکسینه شدند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک: تزریق واکسن آنفولانزای فصلی ویژه سالمندان با اهدای  200دوز به همت شرکت نیوادسلامت فارمد با هدف واکسینه و ارتقای ایمنی بدن در مقابله با آنفولانزا در مراکز آسایشگاه آغاز شد.

دکتر شهسواری معاون سلامت و توانبخشی آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز ضمن خوش آمدگویی و تشکر صمیمانه در این خصوص بیان داشت:  مجموعه کهریزک متعلق به مردم است و ما امانت دار هستیم و هرکس به هر طریقی که می تواند به خانواده بزرگ کهریزک، کمک می کند. از آنجا که بهترین زمان واکسیناسیون، قبل از شروع فصول سرد سال است لذا همه ساله در اواخر تابستان واکسیناسیون توانخواهان تحت پوشش، صورت می گیرد.

دکتر شهسواری در ادامه گفت: با توجه به نوع فعالیت مجموعه و همچنین مددجویانی که در این مرکز نگهداری می شوند باید طبق روال هرساله، در مقابله با بیماری آنفولانزا، واکسینه شوند. خوشبختانه با حضورکارکنان شرکت نیوادسلامت فارمد در بهترین زمان ممکن، واکسیناسیون توانخواهان و مددجویان به نحو احسن انجام شد.

مددی مدیر پروژه واکسن آنفولانزا چهار ظرفیت فلوگارد در این خصوص بیان داشت: امروز افتخار داشتیم تا در آسایشگاه خیریه کهریزک البرز حضور پیدا کنیم. خیلی خوشحالیم ازاینکه در کنار مددجویان هستیم و سهم کوچکی در راستای آرامش و ارتقای سلامتی این عزیزان ایفا کردیم.

مددی در ادامه افزود: واکسن چهار ظرفیت فلوگارد طرح جدیدی بود که در ایران تولید می شود. در دنیا فقط دو کشور واکسن ساز داریم. افتخار می کنیم سومین شرکت و کمپانی هستیم که این واکسن را تولید می کنیم. واکسن نوترکیب و ایمنی زایی بسیار زیادی نسبت به واکسن های وارداتی دارد. بهترین انتخاب برای  افراد بالای 65 سال است.

مددی در پایان گفت: امروز با افتخار اعلام می کنیم، اینجا هستیم تا این واکسن را رایگان به مددجویان و توانخواهانی که در این مجموعه نگهداری می شوند، تزریق کنیم تا بلکه بتوانیم جهت آسایش و ایمنی زایی بیشتر این عزیزان کمک کنیم. در پایان از همکاری و زحمات مدیریت، معاونین و پرسنل خدوم خانواده بزرگ کهریزک صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم.

شایان ذکر می باشد آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز در حال حاضر به بیش از   1600  نفر خدمات توانبخشی، مراقبتی، و نگهداری به صورت شبانه روزی، روزانه و مراقبت در منزل ارائه می دهد.