88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

مراسم قدردانی از زحمات معلمان و مربیان آموزشی در آسایشگاه خیریه کهریزک البرز برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز ،  به رسم قدردانی از مقام شامخ معلمان و مربیان آموزشی در روز دوازدهم اردیبهشت مراسم گرامیداشت روز معلم در ساختمان نیلوفر مرکز نگهداری شبانه روزی کودکان معلول برگزار شد .

دوازدهم اردیبهشت روز بزرگداشت عشق و از خود گذشتگی است، روز معلم روز قدردانی از کسانی است که جرعه جرعه عشق را  آموختند و مانند انبیاء رسالت بزرگ را که همان تعلیم و تربیت است بردوش کشیدند و در زلال کلمات حدیث زندگی را به شاگردان یاد دادند.

گفتنی است آموزش و پرورش امری خطیر و دشوار است و آموزش کودکان معلول وکم توان جسمی و ذهنی در این مرکز از اهمیت والایی برخورداراست و  قطعا این امر خطیر با عشق مربیان آموزشی ، ورزشی و هنری میسر شده است .

امروز آسایشگاه خیریه کهربزک به رسم قدردانی از مقام شامخ مربیان  این مرکز به احترام نام معلم قیام کرده و از آنان تشکر می کند .

  اهداء گل و کادو به مربیان آموزشی در آسایشگاه خیریه کهریزک  توسط کودکان،  آموزش مهرورزی و قدرشناسی را در فرزندانمان تقویت کرده که علاوه بر آموزش ، پرورش افکار در کودکان را  نیز به دنبال دارد.

شایان ذکر است این مراسم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شدو در پایان با گرفتن عکسهای یادگاری درکنار فرشته های زمینی پایان یافت .