88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

به مناسبت ولادت حضرت امام علی(ع) و روز پدر آیین گرامیداشت روز پدر با اجرای برنامه های متنوع در آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز؛ جمعی از خیرین گروه پویش موی سپید به مناسبت ولادت امام علی علیه السلام و گرامیداشت روز پدر  با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز از مددجویان تقدیر کردند.

ولادت امام علی علیه السلام در سیزدهم رجب سال ۳۰ عام الفیل رخ داده است. بنا به نقل علمای شیعه و گروه زیادی از اهل سنت، ولادت آن حضرت در خانه خدا (کعبه) اتفاق افتاده است. این جریان از اختصاصات آن حضرت بوده و در تاریخ بشریت سابقه نداشته و بعد از آن نیز تکرار نشده است.

روز ولادت حضرت علی علیه السلام، برای گرامیداشت مقام والای مردی و مردانگی، به روز مرد و پدر نامگذاری شده است که در تقویم رسمی کشور نیز این روز تعطیل رسمی است.

ابراهیمی مسئول هماهنگی نیکوکاران در آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز در گفتگو با روابط عمومی این آسايشگاه گفت: خیرین نیکوکار گروه پویش موی سپید با حضور در مرکز نگهداری و توانبخشی مردان از پدران مددجو که تحت مراقبت و نگهداری در این مرکز هستند، تقدیر کردند.

وی افزود: در این دیدار که با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد، خيرین با اهداء پک های ویژه روز پدر از مددجویان تقدیر کردند.

مسئول گروه پویش موی سپید هم گفت:امروز بهانه ای شد که از پدرانی که شاید فراموش شده اند و به هر دلیل فرزندان آنها را ترد کرده اند دیدار و تقدیر کنیم پدرانی که سالها برای فرزندان خود تلاش کرده اند و چرخ زمانه تقدیرشان را در کهریزک نوشته است.

به گفته  علیرضا چاواری مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز هرساله به مناسبت روز مرد با برگزاری جشن و اهدای هدایا از مددجویان این آسایشگاه تقدیر می گردید اما در طول دو سال گذشته و به دلیل شیوع کرونا و حفظ سلامتی مددجویان جشن های کلی برگزار نشده است لذا امسال با اجرای برنامه های متنوع مانند اجرای نمایش، تئاتر، دف زنی، پخت آش و اهدای گل به صورت درون مرکزی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی مراسم این روز مقدس را پاس داشته ایم.

گفتنی است بیش از 250مددجوی آقا در آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز نگهداری می شوند و از خدمات توانبخشی، مراقبتی و آ موزشی استفاده می کنند.