88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

از پرسنل خدوم و نمونه درآسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز تقدیر شد.

 به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز ؛  ارزشیابی پرسنل و اعلام کارکنان  نمونه به رسم همه ساله با اهداء لوح تقدیر توسط مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک طی یک مراسم با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزارشد .

کارمندان بر اساس اهداف سازمانی و معیارهای منطبق بر آن توسط مدیران و معاونین  ، منتخب می شوند و از اهداف سازمانی آن می توان به ارتقاء سطح عملکرد سایر کارکنان اشاره داشت .

این مراسم با حضور جمعی از مدیران و معاونین و پرسنل منتخب در سالن آمفی تئاتر آسایشگاه خیریه کهریزک برگزارشد.

دکتر افشین وجدانی مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک البرز در بخشی از سخنان خود اذعان داشت : همه کارکنان باید نمونه باشند و تنها بر اساس شرح وظایف کارنکنند زیرا در موسسه ای به نام کهریزک توانخواهانی زندگی می کنند که پناهی جز خداوند ندارند و باید با حس عاشقانه در خدمت توانخواهان بود  .

وی بر رفتار مدیران مبنی بر اخلاق و عدالت تاکید کرد و افزود : امیدوارم سرنوشت کارکنان خود را با انصاف و عدالت تعیین کرده باشید و حق پرسنلی که خدمت رسان مددجویان بوده اند را نادیده نگرفته باشید  .

دکتر وجدانی در پایان از پرسنل خدوم و تلاشگر با اهدء لوح تقدیر تشکر کرد و توفیق روز افزون را برای آنان از خداوند مسئلت نمود و ادامه داد : در ایام کرونا قطعا زحمات کادر درمان مضاعف شده و تلاش خستگی ناپذیر و پشتکارشما عزیزان توانسته حضور پر از عشق و مسئولیت شما را به نمایش بگذارد .