88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

جشنواره مسابقات ورزشی ویژه کارکنان به مناسبت هفته تربیت بدنی در آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز: جشنواره مسابقات ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی به همت واحد ورزش، در سالن ورزشی یاس آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز در دو بخش بانوان و آقایان در رشته های متفاوت ورزشی از 9 لغایت 12 آبان ماه برگزار شد.

سیده آمنه ترابی مسئول امور ورزشی آسایشگاه در این باره گفت: واضح و مبرهن است که عملکرد هر سازمانی به طور مستقیم با کیفیت عملکرد کارکنان آن ارتباط دارد. در حالی که سازمان‌ها هنگام انتخاب کارکنان خود به دنبال ویژگی‌های زیادی هستند، اغلب از نقش و اهمیت ورزش در رشد استعدادهای کارکنان غفلت می‌کنند.

مسئول امور ورزشی افزود: با توجه به پشت سر گذاشتن دوران محدودیت های بیماری کرونا، هدف از برگزاری این جشنواره ایجاد نشاط و پویایی میان کارکنان آسایشگاه بوده است. انجام این فعالیت های ورزشی می تواند در روحیه کارکنان بسیار تاثیر گذار باشد. فعالیت بدنی فواید زیادی هم برای بدن و هم برای ذهن دارد، به همین دلیل است که سازمان‌های بیشتری، افراد را به ورزش فردی و تیمی تشویق می‌کنند.

سیده آمنه ترابی تصریح کرد: این جشنواره ورزشی در بخش بانوان در دو رشته بوچیا (با آموزش)، پرتاب توپ در حلقه و در بخش آقایان در دو رشته تنیس روی میز و گل کوچک برگزار شد.

لازم به ذکر است جشنواره ورزشی پرسنل با انجام مسابقات تنیس روی میز، بوچیا و دوچرخه سواری در حال برگزاری است که پس از پایان مسابقات به نفرات اول تا سوم هر گروه لوح یادبود و جوایزی اهدا می شود