88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

جشن بزرگ و پرشور نوروز و آغاز سال نو در آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک : جشن با شکوه آغاز سال نو با حضور اعضای هیئت مدیره و امناء موسسه خیریه کهریزک، مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز، جمعی از مدیران، معاونین و مسئولین ، خیرین، نیکوکاران، هنرمندان و بازیگران سینماو مددجویان، همچنین اصحاب رسانه صدا و سیمای البرز در سالن محل برگزاری جشن های آسایشگاه برگزار شد.

دکتر افشین وجدانی روشن مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز در این باره گفت: خدا را شاکرم که بار دیگر توانستیم آمدن بهاری نو را در کنار خانواده بزرگ آسایشگاه خیریه کهریزک البرز جشن بگیریم . آمدن بهار نوید روزهای امید بخش است، گویی که این فصل با آمدنش با زبان بی زبانی به ما می گوید سختی ها ماندگار نیستند و دیر یا زود شکوفه های امید در دل مشکلات، خودنمایی خواهند کرد.

دکتر وجدانی در ادامه ضمن قدردانی از زحمات پرسنل آسایشگاه، افزود: با تلاش همکاران و عبور از تمام موانع و سختی ها سال پرباری را سپری کردیم. دریافت نشان استاندارد اتفاق بسیار مهمی بود که به همت و تلاش و یکدلی همکاران به دست آمد. اتفاقات خوبی به لحاظ علمی و همچنین توسعه عملکرد مثبت در نگهداری مددجویان رخ داد. در امر معرفی خدماتی که در آسایشگاه کهریزک به توانخواهان ارائه می شود رشد قابل توجهی داشتیم. اهم همه این مواردی که بیان شد تنها در سایه یکدلی، تلاش و عشق خدمت و لبخند رضایت مددجویان به دست آمد.

دکتر وجدانی در پایان گفت: از تلاش نیکوکاران بابت برگزاری مراسم باشکوه نوروز صمیمانه قدردانی می کنم و به نوبه خود عید باستانی نوروز را به تمامی همکاران، میهمانان، نیکوکاران، هنرمندان و مددجویان دوست داشتنی خیریه کهریزک استان البرز تبریک می گویم از خداوند متعال برای تمامی این عزیزان در سال جدید آرزوی بهروزی و تندرستی دارم.

لازم به ذکر است که دعای لحظه تحویل سال توسط چاواری مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرزبا لحن بسیار رسا و شیوا در قالب دعا و شعر پارسی قراِئت شد و برای لحظاتی فضای معنوی بسیار خوبی به حاضرین غالب شد.

اجرای زیبای دف نوازی، نواختن ساز و دهل، حاجی فیروز، عمونوروز، تنبک زنی، تن پوش عروسکی، موسیقی شاد نی انبان و اجرای پر شور و بی نظیر گروه سفیران عشق که با حضور در ساختمان های نیلوفر مرکز جامع نگهداری و توانبخشی کودکان معلول ذهنی و اتیسم و ساختمان یاس مرکز جامع نگهداری و توانبخشی معلولان جسمی حرکتی و بیماران ام اس که توانستند اوقات بسیار دلپذیری را در آستانه سال نو برای مددجویان فراهم آورند، همچنین هنرنمایی هنرمندان از جمله فرشته های نمادین ، جلوه بسیار زیبایی به مراسم داده بود و رضایت حاضرین را برانگیخت.