88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

زوج های جوان البرزی مراسم عقد خود را در کنار مددجویان آسایشگاه خیریه کهریزک البرز برگزار کردند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز:  دو زوج البرزی با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک و برگزاری مراسم جشن عقد خود شادی و نشاط را در بین مددجویان آسایشگاه تقسیم کردند و زندگی خود را با دعای خیر پدران و مادران کهریزک آغاز کردند.

قیاسی  یکی از زوج های جوان در گفتگو با خبرنگار آسایشگاه گفت: اولین بار است به آسایشگاه کهریزک می آیم همیشه دوست داشتم زندگی خود را متفاوت تر و زیبا تر شروع کنم بعد از مشورت با خانواده تصمیم گرفتیم شادی این جشن را با پدران و مادران سالخورده که در آسایشگاه زندگی می کنند تقسیم کنیم.

قیاسی در ادامه افزود: شروع زندگی با دعای خیر این عزیزان زیباست و از تمام پرسنل مجموعه کهریزک برای ثبت این روز در خاطرات من و همسرم سپاسگزارم، حس خوبی که امروز مددجویان کهریزک به من و همسرم دادند فراموش شدنی نیست.

چاواری مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز با بیان اینکه این جشن موجی از شادی برای سالمندان، معلولان و کودکان ایجاد کرد، افزود: شادی و شعف در بین سالمندان، معلولان و کودکان معلول ذهنی و اتیسم تاثیرپذیری زیادی برای آنان دارد و تحسین برانگیز است این زوج جوان تحصیلکرده جشن خود را با انسان‌های بی‌پناه جامعه برگزار کردند که جای بسی خرسندی است .

مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز در پایان تاکید کرد:کهریزک مجموعه ای غیر دولتی، غیر انتفاعی و مردمی است و صاحبان اصلی آن مردم و خیرینی هستند که با حضورشان لبخند را به مددجویان آسایشگاه هدیه می کنند.

وی در ادامه بیان داشت: با توجه به هماهنگی های لازم با اعضای مجمع جوانان استان البرز، تصمیم گرفتیم که مراسم عقد دو نفر از زوج های جوان البرزی را در کنار مددجویان آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز برگزار کنیم و با انجام این سنت پیامبر و احترام به بزرگتر ها دل پدران و مادران عزیزمان را  در آسایشگاه شاد کنیم و به آنها بگویم که کهریزک به معنای واقعی مکانی  برای زندگی کردن است نه زنده ماندن. و همیشه در کنار شما عزیزان هستیم و خواهیم بود.

محسن انصاری رئیس شورای جوانان استان البرز با حضور در این مراسم گفت: ما در شورای جوانان استان البرز تصمیم گرفتیم در راستای اهمیت دادن به ترویج فرهنگ قدر دانی از سالمندان و احیای سنت احترام به بزرگتر ها به ویژه کهنسالان، مراسم  جشن عقد دو زوج جوان  را در روز جمعه تاریخ 26 فروردین با حضور تعدادی از جوانان نخبه البرزی در آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز برگزار کنیم. و خدا رو شکر با نهایت همکاری مسئولان آسایشگاه برنامه با شور آفرینی دف زنان و اجرای موسیقی محلی برگزار شد.

گفتنی است در این روز بعد از جاری شدن خطبه عقد زوج های جوان ، زوج های جوان بعد از مراسم جشن که با حضور سالمندان برگزار شد با رعایت پروتکل های بهداشتی شاخه گل هایی برای قدردانی از مددجویان کهریزک به آنها هدیه دادند.