88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

جشن بزرگداشت مقام پرستار و میلاد حضرت زینب(س) در آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز: جشن روز پرستار در سالروز اسوه صبر و مقاومت، حضرت زینب کبری(س) با حضور دکتر افشین وجدانی روشن مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز و جمعی از مسئولین، پرستاران، بهیاران و مراقبین آسایشگاه، 9 آذر ماه در سالن آمفی تئاتر ساختمان اقاقیا برگزار شد.

دکتر افشین وجدانی روشن مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز ضمن تقدیر و تشکر از پرستاران، بهیاران و مراقبین آسایشگاه در این باره گفت : پرستاران از جمله کسانی هستند که دیگر افراد، زمانی که دچار بیماری هستند به آنها مراجعه می کنند . به همین دلیل پرستاری از جمله شغل هایی است که نیاز به صبوری و از خود گذشتگی بسیار دارد . باید روح بزرگی داشته باشی که بخواهی جدای از بحث درمان، سنگ صبور مددجو و بیمارت باشی، در زمان ناخوشی و در وقت دلتنگی. به راستی که بیمار، پرستار را فرشته ای می داند که برای تسکین آلام و دردهایش کنارش است، نزدیک تر از هر کسی و صبورتر از هر شخصی به او...

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز اضافه کرد: باید گفت تحمل این همه رنج، درد و سختی البته بی فایده هم نیست. وقتی از بیماری پرستاری می کنی، قطعا در زمان کهنسالی و پیری، درست وقتی که خود به پرستار و یاوری نیاز داری، خداوند متعال و دست طبیعت هم دست گیر تو خواهد بود. جا دارد از تمامی پرستاران، بهیاران و مراقبین آسایشگاه کمال تشکر را داشته باشم. قدردانی من نثار شمایی که به واقع دستان خدا بر روی زمین هستید که چنین دلسوزانه یاور افراد ناتوانی هستید که تنها امیدشان بعد از خدا به شما هست.

اجرای این جشن شاد را محمد امین افشین مجری توانمند صداوسیما بر عهده داشت و در ادامه نیز مسابقه ای ویژه مراقبین ، بهیاران و پرستاران برگزار شد.

در ادامه این جشن، گروه موسیقی با اجرای قطعاتی از اقوام مختلف ایرانی به اجرای برنامه پرداخت.

درپایان به رسم تشکر از بیست و چهار نفر از پرستارانی که در ارزشیابی سال گذشته امتیاز قابل توجهی داشتند لوح تقدیر و جوایزی اهداء شد.

 گفتنی است که در حال حاضر 320 پرستار، بهیار و مراقب در آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز مشغول به فعالیت هستند و بیش از 650 سالمند، معلول جسمی حرکتی، بیمار ام اس و کودکان معلول ذهنی و اتیسم به صورت شبانه روزی در آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز مراقبت و نگهداری می شوند.