88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

دست سازه های کودکان آسایشگاه خیریه کهریزک البرز در سی و چهارمین نمایشگاه بین الملی کتاب تهران به نمایش گذاشته شد

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک: محمد علی احمدی تنکابنی از برپایی دو غرفه معرفی آسایشگاه خیریه کهریزک به مناسبت پنجاهمین سالروز تاسیس این مرکز خیریه در سی و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد.

تنکابنی گفت: این غرفه ها به منظور آشنایی هرچه بیشتر دوستداران با خدمات موسسه خیریه کهریزک در حوزه اتیسم و سندروم داون در پنجاهمین سالروز تأسیس کهریزک برقرار شده است.

وی افزود: در این غرفه ها دست سازه های کودکان اختلال اوتیسم و سندروم داون با هدف آشنایی خانواده ها و همچنین توانایی کودکان مبتلا به این اختلالات به نمایش عموم درآمده است یکی از این غرفه ها در سالن ناشران کودک و نوجوان ، سالن جنوبی راهرو اول غرفه ۱۶۲ واقع شده است و غرفه دومی هم در  جنب متروی شهید بهشتی ، ابتدای  ورودی درب شماره 3 فعال می باشد.

به گفته احمدی تنکابنی، در پنجاهمین سالروز تاسیس موسسه خیریه کهریزک، در جمع دوستداران کتاب با توزیع بروشور های معرفی کهریزک، در صدد آشنایی هرچه بیشتر مردم با خیریه کهریزک هستیم تا با شناخت این اختلالات؛ گامی موثر در جهت درک هرچه بهتر این کودکان و خانواده های آنها برداشته باشیم وی از علاقمندان به کتاب در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خواست، تا با مراجعه به این دو غرفه موسسه خیریه کهریزک را مانند همیشه یاری کنند.

سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تا 31 اردیبهشت ماه در مصلی کتاب تهران واقع در خیابان شهید بهشتی جنب متروی شهید بهشتی ادامه دارد و مراجعین می توانند از غرفه های موسسه خیریه کهریزک بازدید کنند.