88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

نتایج بیست و پنجمین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک : مددجویان آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز در بیست و پنجمین جشنواره بین المللی قصه گویی که در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز برگزار شد،خوش درخشیدند.

طاهره جهانگرد مدیر توانبخشی آسایشگاه کهریزک البرز در این باره گفت: جشنواره بین المللی قصه گویی، به صورت سالانه به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در دو بخش رقابتی و غیر رقابتی در سطح کشور برگزار می شود. بخش رقابتی شامل: قصه گویی ملی، قصه گویی بین المللی، قصه گویی آیینی سنتی، قصه گویی زبان اشاره، قصه گویی 90 ثانیه ای و قصه گویی پادکست و بخش غیر رقابتی شامل : قصه گویی برگزیدگان است.

مدیر توانبخشی آسایشگاه کهریزک خیریه البرز اضافه کرد: داستان و قصه گویی ریشه در فرهنگ غنی کشور ما دارد. لذا در آسایشگاه کهریزک نیز کلاس های بسیار مفید و موثری همراه با برگزاری مسابقات در راستای کشف استعدادهای بالقوه، بین سالمندان برگزار می شود که مورد حمایت و رضایتمندی این قشر قرار دارد. لازم به ذکر می باشد همکاران ما تمرکز بالایی روی موضوع قصه گویی و هنرهای دیگر دارند و نفرات برتر را جهت شرکت در چنین جشنواره هایی معرفی می کنند که البته موجب افتخار و مباهات مجموعه بزرگ کهریزک می باشد.

جهانگرد ضمن تشکر و تبریک به برگزیدگان جشنواره، تصریح کرد: همه ساله در جشنواره قصه گویی، مددجویان آسایشگاه کهریزک استان البرز حضوری فعال دارند که این موضوع قابل تحسین است. خوشبختانه خانم ها (مهین پور صفار، اعظم حمزه، ماندانا قاسمی) از میان 48 نفر قصه گو در مرحله استانی موفق به کسب مقام برتر شدند.

شایان ذکر می باشد آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز در حال حاضر به صورت شبانه روزی، روزانه و مراقبت در منزل در چهار مرکز لاله، رز، یاس و گلها به بیش از 800 سالمند خدمات نگهداری، مراقبتی و توانبخشی ارائه می دهد.