88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در مسابقات اسلالوم کشوری سکوی  قهرمانی از آن کهریزکی ها شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز: در مسابقات چند جانبه اسلالوم کشوری با عنوان جام پهلوانان ماندگار،  اسلالومی های کهریزک سکوهای برتر این رقابت ها را از آن خود کردند.

آمنه ترابی مسئول امور ورزشی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز گفت: این رقابت ها با حضور توانخواهان روزانه مرکز یاس آسایشگاه کهریزک برگزار شد که دو عنوان برتر این رقابت ها، ورزشکاران اسلالومی کهریزک هستند.

مسئول امور ورزشی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز با اشاره به کسب عنوان اول و سوم توسط توانخواهان کهریزک البرز افزود: فرزین صور اسرافیل و ناصر خان پور از توانخواهان روزانه معلولان مرکز یاس و از ورزشکاران مدال آور این رقابت ها هستند.

وی اضافه کرد: این رقابت های کشوری سی‌ام تیر ماه با حضور ۸ ورزشکار در بوستان عطار برگزار شد.

به گفته ترابی، این مسابقات در سطح توان یابان، همگانی و حرفه ای  با عنوان جام پهلوانان ماندگار برگزار شد که در سطح توان یابان، توانخواهان کهریزک توانستند مقام اول و سوم را از آن خود کنند.

مسئول امور ورزشی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز، هدف از حضور توانخواهان کهریزکی در این رقابت های کشوری را، شور، نشاط و پویایی هرچه بیشتر آنها و همچنین دفاع از عناوین برتری است که همواره از آن توانخواهان کهریزک بوده، عنوان کرد.