88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

 اردوی یک روزه سالمندان ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز در باغ رستوران عمارت آسیاب کرج  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز: نیکوکاران و خیرین ستون های مستحکم آسایشگاه و در واقع عضو اصلی خانواده کهریزک به شمار می آیند. در اقدامی پسندیده به همت فرزین حمدالله زاده نیکوکار آسایشگاه سالمندان مجموعه مردمی کهریزک در باغ رستوران عمارت آسیاب کرج دورهم به شادی نشستند.

حمدالله  زاده نیکوکار آسایشگاه خیریه کهریزک در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی گفت: انسان در طول دوران زندگی همیشه به دنبال زیبایی ها بوده و هست تمام این عزیزان که به نحوی خواسته یا ناخواسته از خانواده خود دور هستند زیبایی های خاص خودشان را دارند لبخند هایی که بر لبانشان نقش می بندد در واقع پیام خداست پیامی که به انسان تلنگر می زند که برای زیبا زیستن باید دستی را بگیریم و لبی را بخندانیم.

حمدالله زاده افزود: تمام تلاش من و خانواده من این است که در حد توان کنار مجموعه کهریزک باشم و برای شادی مددجویان این مجموعه قدم بردارم امروز سعی کردیم با اجرای برنامه های متنوع در عمارت آسیاب لحظات شادی را برای مددجویان کهریزک رقم بزنیم.

شایان ذکر است در این اردو 35 سالمند خانم و آقا که در حال حاضر، در حال گذراندن زندگی در کهریزک استان البرز هستند حضور داشتند.