88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

فرخنده فرمانی زاده بازیگر سینما و تلویزیون به بهانه روز مادر از آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز دیدن کرد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز  در روزی که به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) به نام روز مادر نامیده شده است فرخنده فرمانی زاده با حضور در مجموعه کهریزک لبخند را بر لبان مادران سالخورده کهریزک نشاند.

فرخنده فرمانی زاده بازیگر سینما و تلویزیون در این دیدار که با شاخه گل های تزیین شده به استقبال مادران آمده بود گفت:امروز به مناسبت روز مادر اینجا آمده ام تا در حد توان دلی را شاد کنم معتقد هستم اگر دلی را شاد کنید قطعا خداوند شما را شاد میکند.

فرمانی زاده ادامه داد :حدود 40 سال است که وقت من وقف امور خیریه است و از این کار لذت می برم از اینکه امروز در این بهشت کوچک حضور دارم خوشحالم و از خوشحالی این فرشته لذت می برم.

فرمانی زاده اضافه کرد: فکر نمی کردم آسایشگاه کهریزک تا این حد مدرن  و پیشرفته باشد و پرستاران خوب و وظیفه شناسی داشته باشد ، برای خیر و نیکوکاری که این مجموعه زیبا را بنا کرده طلب مغفرت از درگاه خداوند خواستارم و از مدیریت این مجموعه کمال تشکر را دارم.

گفتنی است در این بازدید فرمانی زاده بازیگر سینما و تلویزیون با اهدای لباس های دست بافت به کودکان این مجموعه لبخند را به آنها هدیه کرد.

فرخنده فرمانی زاده در حال حاضر  در بیش از 40 فیلم سینمایی و تلویزیون نقش آفرینی کرده است.