88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز در اولین روز از بهار با مددجویان و کارکنان آسایشگاه دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک: مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز ضمن تبریک عید باستانی نوروز به مددجویان از مراکز پنج گانه آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز دیدن کرد.

دکتر افشین وجدانی روشن مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک البرز در این باره گفت : سال نو را به تمامی پرسنل زحمتکش آسایشگاه و مددجویان عزیزمان تبریک عرض می کنم. در اولین روز بهار خیلی خوشحالم که در مجموعه بزرگ کهریزک حضور یافتم تا ضمن تبریک سال نو از فعالیت، تلاش و کوشش بی وقفه همکارانم تقدیر و تشکر کنم .

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک البرز افزود : فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو، تصمیم های نو و تلاش و کوششی برای آینده است. همه ما بر این باوریم که بدون تلاش و اراده، موفقیتی حاصل نمی شود بنابراین سالی که گذشت در بسیاری از زمینه ها موفقیت های بزرگی حاصل شد که قطعا همت و دلسوزی های همکاران و پرسنل خدوم خانواده کهریزک در این امر دخیل بوده که موجب فخر و خوشحالی است.

دکتر وجدانی روشن در پایان بیان داشت: خدمت به مددجویان از ارزشمندترین نوع ایثار و فداکاری است. از اینکه در اولین روز بهار، همکارانمان به دور از خانواده و با عشق و لذت وصف ناپذیر در حال خدمت رسانی به توانخواهان هستند، افتخار می کنیم و دست تک تک همکاران را به گرمی می فشاریم و از خداوند منان آرزوی سلامتی و تندرستی داریم و امیدواریم سال جدید نیز موفقیت های بزرگ تری در عرصه های بین المللی نصیب خانواده بزرگ و مقدس کهریزک شود.

دکتر افشین وجدانی مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز در اقدامی زیبا با پرداخت اسکناس نو به عنوان عیدی، خاطرات زیبای گذشته را برای مددجویان و پرسنل خدوم آسایشگاه زنده کرد. گفتنی است در حاشیه این بازدید، صدای دلنشین ساز و دهل که یادآور خاطرات شیرین روزگاران قدیم بود لبخند رضایت تمام کارکنان و مددجویان مراکز را به دنبال داشت.

لازم به ذکر می باشد بیش از 780 سالمند، معلول جسمی حرکتی، بیمار ام اس و کودکان معلول ذهنی و اتیسم به صورت شبانه روزی در آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز مراقبت و نگهداری می شوند.