88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

 به مناسبت روز هوای پاک ، کودکان آسایشگاه خیریه کهریزک البرز بادبادک های دست ساز خود را به پرواز درآوردند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز  :  29 دی ماه در تقویم ایران روز هوای پاک نام گذاری شده است و به همین مناسبت با همکاری مربیان هنری مجموعه کهریزک، کودکان آسایشگاه بادبادک های دست ساز خود را به پرواز دراوردند.

ثنا رجبی مدیر مرکز جامع توانبخشی و نگهداری کودکان معلول آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز  در گفتگو با روابط عمومی این مجموعه گفت: به مناسبت روز ملی هوای پاک ، کودکان شبانه روزی و روزانه کهریزک به کمک مربیان هنری، روانشناسان و مددکاران بادبادک های با موضوع هوای پاک درست کردند  و به پرواز درآوردند.

مدیر مرکز جامع توانبخشی و نگهداری کودکان معلول آسایشگاه هدف از این حرکت را ، مهم بودن موضوع هوای پاک و سالم و همچنین فراهم کردن لحظات شاد و مفرح برای کودکان دانست و افزود: هوای پاک موضوع مهمی است که باید برای داشتن آن فرهنگ سازی های لازم انجام شود.خوشحالیم امروز علاوه بر ساخت لحظات شاد برای کودکان مجموعه کهریزک در جهت فرهنگسازی و گرامیداشت این روز هم قدمی برداشتیم.

گفتنی است در حال حاضر 240 کودک معلول ذهنی و اتیسم به صورت شبانه روزی و روزانه در مجموعه کهریزک از خدمات نگهداری آموزشی و توانبخشی بهره می برند.