88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

حلول عید امامت و ولایت در آسایشگاه خیریه کهریزک البرز با کمکهای خیر اندیشان  نمایان شد .

 به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز ؛ عید سعید غدیر با همراهی گروه نیروههای داوطلب در کمکهای مردمی و اهدای نذورات در آسایشگاه قطره ای از کرامات حوض کوثرحضرت علی علیه السلام در توصیه به دستگیری از نیازمندان و مستمندان است .

 در عید سعید غدیر امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا گرچه حضور فیزیکی نیکوکاران را درهمراهی مددجویان و سالمندان شاهد نبودیم اما همدلی آنان در اهداء هدایایی به رسم عیدی به کودکان ساختمان نیلوفر مرکز نگهداری شبانه روزی کودکان معلول و مددجویان ساختمان یاس مرکز نگهداری شبانه روزی بیماران ام اس و ضایعه نخاعی نشان داد همدلی از هم زبانی بهتر است زیرا با عشق به همنوع می توان هر مانعی را برداشت .

ذبح قربانی توسط بانوان پایگاه بسیج ام البنین و اهداء پک هدیه به کودکان معلول ،  سالمندان و بیماران ام اس وضایعه نخاعی  توسط گروه نیروههای داوطلب رسمی دیرینه است که توسط نیکوکاران در مناسبتهای مختلف مذهبی و اعیاد و شعبانیه همواره شادی بخش بوده و قطره ای از توصیه مولا امیر المومنین علی علیه السلام را درتوصیه به  دستگیری از ایتام و مستمندان در زلال بی انتهای ایمان نشان می دهد .

امید است با ریشه کن شدن ویروس کرونا جشن و سرور به مناسبتهای مختلف برگزارشود و عشق و امید در دل کسانی که امیدشان بعد از خدا به مهربانی نیکوکاران است زنده شود .

پخش شیرینی و شکلات در بخشهای درمانی و آرزوی شفای همه مددجویان در این عید بزرگ با  تبریک و تهنیت ازسوی مدیران و مسئولین مراکز همراه بود .