88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

جشن عید سعید فطر با حضور خیرین،مدیریت آسایشگاه البرز،کارکنان و مددجویان آسایشگاه پس از برپایی نماز باشکوه عید فطر در حیاط مرکزی آسایشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز:  عید سعید فطر عید بزرگ روزه‌داران و مؤمنانی است که بعد از یک ماه بندگی و برای جلب رضای خداوند از گناهان دوری کرده و در برابر هواهای نفس و شیطان پیروز شدند و اکنون در این روز بزرگ جشن می‌گیرند و از خداوند اجر و پاداش یک ماه صبر و بردباری و صیام را طلب می کنند.

درجشن عید سعید فطر به لطف خیرین و یاران همیشگی کهریزک لحظه های شادی را رقم خورد، لحظه هایی سرشار از شادی و لبخند، لحظه هایی که به لطف دوستداران آسایشگاه خیریه کهریزک در خاطر ماندگار شد.

دکتر افشین وجدانی روشن مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز ضمن تبریک عید سعید فطر گفت : عید فطر عید شکوفایی انسان و رهایی او از بند گناهان است عیدی که زمان در آن معنایی دیگر به خود گرفته و زمینه را برای رشد تعالی بشر فراهم می‌کند.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک افزود: به پاس داشت این روز عزیز در کنار مددجویان آسایشگاه این روز را به شادی نشستیم و توانستیم دل های مددجویان ساکن در مجموعه کهریزک را شاد کنیم ، از تمام خیرین ،نیکوکاران و کارکنان آسایشگاه تشکر می کنم که برای شادی این عزیزان همانند همیشه از خانواده و عزیزان خود دور شدند و در این روز تعطیل در کنار خانواده بزرگ کهریزک به شادی نشستند.

دکتر وجدانی اضافه کرد: در بین اعضای خانواده بزرگ کهریزک هیچ چیز ارزشمند تر از  لبخند مددجویان نیست و امروز با برگزاری جشن باشکوه عید سعید فطر ارزش این لبخندها به وضوح قابل لمس است.

چاواری مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز هم ضمن تشکر از خیرین و نیکوکاران گفت:به لطف خدا و محبت خیرین امروز با حضور هنرمندان بنام استان البرز توانستیم لحظات شادی را برای مددجویان کهریزک رقم بزنیم خوشحالیم که امروز هم همچون گذشته سعادت حضور در کنار مددجویان نصیبمان شد.

شایان ذکر است اقامه نماز عید سعید فطر، اجرای موسیقی زنده، دف زنی و پخت آش از برنامه های جشن باشکوه عید سعید فطر بود جشنی که با حضور کودکان معلول ذهنی و اتیسم، معلولان ضایعه نخاعی و ام اس و سالمندان ساکن در کهریزک مثل همیشه خوش رنگ و با شکوه برگزار شد.