88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

شور و نشاط کودکان نیلوفری در اولین روز ماه مهر شادی آفرین شد .

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز  : سال جدید در آسایشگاه خیریه کهریزک ویژه کودکان  ساختمان نیلوفر مرکز نگهداری شبانه روزی کودکان معلول بصورت آنلاین شروع شد.

فرارسیدن ماه مهر از دیرباز مورد توجه خانواده ها بوده است و شروع سال تحصیلی جدید مهر پاییز را به ارمغان می آورد آنهم در کنار کودکان نیلوفری که دوستشان داریم و مهرشان بر سرمان سایه افکنده است .

در این مرکز امسال 6 کودک آماده حضور در مدرسه آنلاین هستند که در پایه مقدماتی تکمیلی ، آمادگی تکمیلی و اول استثنایی در سال گذشته با موفقیت درس خوانده و در سال جدید به مقطع بالاتر راه یافتند .

همکاری روانشناس و مددکار مربوطه در همراهی و آموزش غیر حضوری مسیر هموارتری را برای کودکان با توجه به شرایط خاص ایجاد می کند .

در اولین  روز ماه مهر کودکان  نیلوفری با همراهی مسئول مرکز ، مربیان آموزشی ، مددکار و  روانشناس از طریق مجازی در کلاس شرکت کردند  .

خلیفه مسئول مرکز آموزش و توانبخشی شبانه روزی کودکان گفت :  سلامت روحی  و نشاط کودکان برایمان بسیار حائز اهمیت می باشد و سعی داریم با همراهی مربیان آموزشی و والدین تشویق برای انجام تکالیف و دل سپردن به درس و مدرسه را در کودکان تقویت کرده تا پیشرفت قابل توجهی را در آنان شاهد باشیم .