88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

قویترین مردان ایران با حضور در آسایشگاه  خیریه کهریزک البرز از کودکان معلول ذهنی ، معلولان جسمی حرکتی و سالمندان ساکن در این آسایشگاه دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز کمیته قویترین مردان ایران با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز و اهدای هدایای ورزشی مددجویان کهریزک را خوشحال کردند.

محمود رضا قراچورلو مسئول کمیته قوی ترین مردان ایران در این بازدید گفت: این چهارمین سال پیاپی است که در تلاش برای کمک به مجموعه آسایشگاه خیریه کهریزک البرز هستیم تا مددجویان این مرکز بتوانند از رفاه بیشتر و مناسب‌تری برخوردار شوند.

مسئول کمیته قویترین مردان ایران افزود: اگر چه به دلیل شیوع بیماری کرونا نزدیک 2 سال امکان حضور در کنار این عزیزان وجود نداشت، اما کمک‌های خود را از این مجموعه دریغ نکرده ایم و در حال حاضر با توجه به بهبود شرایط، ضمن دیدار با مددجویان ساکن آسایشگاه در صدد هستیم تا درحد توان نیاز‌های ضروری این مجموعه را بر طرف کنیم.

محراب فاطمی یکی از قویترین مردان ایران هم با اشاره به اینکه ذات ورزش پهلوانی است افزود: لحظات زیبایی را در این آسایشگاه کنار مددجویان سپری کردیم و خوشحالیم که توفیق حضور در این مرکز را داشتیم.توصیه من به قهرمانان و ورزشکاران این است که ذات ورزش، پهلوانی است و در واقع ورزش و منش پهلوانی با یکدیگر گره خورده و در کنار هم زیباتر است.

دکتر افشین وجدانی روشن مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک البرز در ادامه اضافه کرد: این آسایشگاه با ارائه خدمات توانبخشی نوین در همه رشته‌ها به صورت تخصصی با کادری مجرب برای کودکان معلول ذهنی و اوتیسم، معلولان جسمی حرکتی و بیماران ام اس و سالمندان به صورت شبانه روزی، روزانه و مراقبت در منزل در خدمت مددجویان این آسایشگاه است.

به گفته دکتر افشین وجدانی، در حال حاضر ۵۰۰ نفر از مدد جویان مرکز، خدمات شبانه روزی دریافت می‌کنند و ۴۰۰ نفر نیز خدمات روزانه در اختیارشان قرار می‌گیرد و به ۲۰۰ نفر هم در منزل خدمات ارائه می‌شود.