88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

جشن تولد یکی از خیرین جوان آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز با حضور جمعی از سالمندان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز: جشن تولد نیکوکار ۲۵ ساله در میان جمعی از مادران سالخورده  در ساختمان رز مرکز نگهداری شبانه روزی سالمندان زن با هدف ایجاد محیطی شاد و مفرح برای  این عزیزان برگزار شد.

آرزو مسعودی فر، دختری جوان است که از میان تمام کارهایی که هم سن و سال هایش در روز تولدشان انجام می‌دهند، او بودن در میان مادران سالمند چشم انتظار را انتخاب کرده است .

او به همراه همسرش، مادر و پدرش در جمع مادران سالمند ساختمان رز حاضر شد و جشن ۲۵ سالگی اش را به امید دلخوشی و سرزندگی تمام مادران مهربان سالمند سرزمین اش برگزار کرد.

وی در این باره گفت: این خاص ترین و زیباترین جشن تولد زندگی ام بوده است، جشنی که با دعای خیر این مادران مرا راهی ۲۵ سالگی کرده است و ایمان دارم از این لحظه به بعد خیر و نیکی بدرقه راهم خواهد بود.

این نیکوکار جوان ادامه داد: من تنها ۲۵ سال دارم و هدفم از برگزاری این مراسم در آسایشگاه سالمندان خوشحال کردن و امید بخشی به چشم به راه ترین افراد جامعه ام بوده است. و حس ارزشمندی یعنی، اینکه من هم می‌توانم با دست گیری و خوشحال کردن سالمندی حس امید به زندگی را در او دوباره زنده کنم و جانی دوباره به درخت آرزوهایش دهم.  و یقینا از خودگذشتگی همان راهی است که در انتهای مسیر کام نیکوکار را شیرین می‌کند.

در پایان نیکوکار با پذیرایی از سالمندان، شمع تولد خود را در حضور مادران ساکن در آسایشگاه فوت کردند و از خداوند عاقبت به خیری و سلامتی را آرزو کردند.

گفتنی است در حال حاضر بیش از 180 سالمند زن در مجموعه کهریزک به صورت شبانه روزی نگه داری می‌شوند و از خدمات توانبخشی ،آموزشی و مراقبتی استفاده می‌کنند.