88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

حضور تیم خادم یاران استان البرز به همراه پرچم متبرک شمس الشموس دلهای مددجویان آسایشگاه  را به بارگاه ملکوتی نزدیک کرد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز ؛ جمعی از خادمین حرم مطهر رضوی حرم با پرچم گردانی آقا علی بن موسی الرضا ( ع ) ساعاتی ملکوتی را برای مددجویان این مرکز به ارمغان آوردند .

 بارزترین دلیل این حضور پخش برنامه محاکات و حضور گیتی علاقه بند سالمند آسایشگاه در این برنامه می باشد که جمعی از خادمین را با انگیزه ملاقات با مادری دلشکسته روانه آسایشگاه کرد تا شاید قلبش التیام یابد .

با حضور خادمین ،  فضای آسایشگاه به عطر حرم رضوی متبرک شد ، ذکر صلوات ، مدیحه خوانی و پرچم گردانی دلهای مددجویان  را به خدا نزدیک  کرد .

مددجویانی که حضور در اماکن متبرکه به سادگی برایشان امکان پذیر نیست ، سلام و دعایشان را از فرسنگهای دور نثار آن امام همام می کنند تا براساس اعتقادات دینی و توسل به ائمه معصومین لباس عافیت بر تنشان بپوشاند.

توسل مددجویان به شمس الشموس ثامن الحج چشم های زائرین از راه دور را بارانی کرد  ، سالمندان و توانخواهانی که شاید همه امیدشان گدایی معرفت از حریم قبله جان می باشد .

مراسم پرچم گردانی با رعایت پروتکل های بهداشتی در محوطه حیاط هربخش برگزارشد تا از تجمع جلوگیری بعمل آورد .

جمعی از مدیران  و مسئولین در این مرکز با همراهی  خادمین حرم مطهر رضوی از همراهی آنان تشکر کرده و توفیق روز افزون را برایشان آرزو کردند .

درپایان با اهداء تبرک پک هدیه از آستان مبارک رضوی به تمامی توانخواهان و اهداء قاب یادگاری حرم مطهر به گیتی علاقه بند این بازدید پایان یافت .

با توجه به واکسینه شدن سالمندان و توانخواهان با رعایت پروتکل های تعیین شده از سوی وزارت بهداشت و بر اساس دستورالعملهای اعلام شده  تیم خادم یاران استان البرز میزبانی مددجویان را عهده دارشدند .