88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

مدال طلا، حاصل تلاش ورزشکار جوان آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز: مهران یوسفی ورزشکار جوان کاراته کار آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز، مدال طلای مسابقات کاراته قهرمانی کارگران کشور( سبک های آزاد و کنترلی ) که از 19 لغایت 20 آبان ماه در مشهد مقدس برگزار شد را کسب کرد.

مهران یوسفی در این باره گفت : این دوره از مسابقات با شرکت ورزشکارانی از سراسر کشور در رشته کاراته (سبک های آزاد و کنترلی)  درسالن ورزشی بابانظر به همت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مشهد مقدس برگزار شد.

یوسفی افزود: خدا را شاکرم که به لطف حمایت های همیشگی امور ورزشی آسایشگاه توانستم این موفقیت را کسب نمایم. با توجه به اینکه در سال های گذشته نیز تجربه حضور در مسابقات در سطوح استانی، کشوری و حتی بین المللی را داشته ام، بسیار امیدوارم که در این مرحله نیز بتوانم قهرمانی در سطح جهانی را به دست آورده و موجبات سربلندی کشورم را فراهم آورم.

وی تصریح کرد: با توجه به علاقمندی پرسنل آسایشگاه به رشته های متفاوت ورزشی، امید است امکانات پیشرفته تری نیز در اختیار این کارکنان قرار گیرد تا آنان نیز بتوانند با توجه به علاقمندی خود در مسابقات ورزشی شرکت نمایند.

گفتنی است مهران یوسفی پیش از این پیروزی، کسب مدال طلای جوانان آسیا، مدال نقره جوانان جهان، مدال طلای مسابقات بین المللی کره جنوبی و مدال نقره مسابقات جهانی قبرس در رشته کاراته را در کارنامه خود دارد.

لازم به ذکر است مسابقات جهانی این رشته در اردیبهشت 1402 در کشور ایتالیا برگزار خواهد شد