88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

مراسم گرامیداشت سالروز میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر در آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک: به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت علی (ع) و پاسداشت روز مرد، جشن باشکوهی با هدف تکریم مقام پدر و اهمیت جایگاه مرد با حضور دکتر افشین وجدانی روشن مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز ، جمعی از مدیران، مسئولان و مددجویان، نیکوکاران و هنرمندان در ساختمان های یاس، لاله و گلها برگزار شد.

این مراسم در ساختمان های یاس مرکز جامع توانبخشی و نگهداری معلولان جسمی و حرکتی و بیماران ام اس، ساختمان لاله مرکز جامع توانبخشی و نگهداری شبانه روزی سالمندان مرد و ساختمان گلها با هدف تقدیر و تشکر و بزرگداشت مقام پدر و روز مرد، با اجرای برنامه ای شاد و مفرح با حضور توانخواهان این مراکز اجرا شد.

دکتر افشین وجدانی روشن مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز ضمن تبریک این روز خجسته به تمامی پدران و مردان پر تلاش آسایشگاه بیان داشت: برای یک سالمند و مددجوی دارای فرزند، اوج آمال و آرزویش این است که در کنار فرزندانش باشد بنابراین حداقل وظیفه انسانی ما حکم می کند که در این روز زیبا در کنارشان باشیم و لحظات خوب و ماندگاری برایشان ایجاد کنیم.

دکتر وجدانی روشن در پایان گفت: باید از فرصت ها و مناسبت ها به خوبی استفاده کنیم. همه ما اینجا هستیم تا لبخند رضایت را بر لبان این عزیزان بنشانیم. همچنین ما باید قدردان پدرانی که روزگاری تمام تلاش خود را برای رفاه و آینده خوب فرزندان به کار بستند، باشیم. در پایان برحسب وظیفه از حضور هنرمندان، نیکوکاران و تیم رسانه ای شبکه البرز که در همه حال یاری رسان مجموعه بزرگ کهریزک هستند، صمیمانه تشکر می کنم.

گفتنی است در این جشن با شکوه اعضای آمادگی جسمانی استان تهران  حضور داشتند و به عنوان هدیه روز پدر تعداد 250 پک هدیه به مددجویان مراکز یاس و لاله  آسایشگاه هدیه کردند. 

در این مراسم شاد هنرمندان با حضور در آسایشگاه و اجرای موسیقی شاد، لحظات شادو مفرحی را برای مددجویان آسایشگاه فراهم کردند و در قسمت دیگری از این برنامه  گروه بادی بالانس متشکل از دختران نوجوان با اجرای حرکات ورزشی حاضرین را به وجد آوردند و همچنین هنرمندان دف نواز با همراهی گروه موسیقی به هنرنمایی پرداختند.

در پایان نیز از مددجویان حاضر در جشن با اهدای گل و شیرینی پذیرایی شد.

شایان ذکر می باشد آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز در حال حاضر به صورت شبانه روزی، روزانه و مراقبت در منزل در چهار مرکز لاله، رز، یاس و گلها به بیش از 800 سالمند خدمات نگهداری، مراقبتی و توانبخشی ارائه می دهد.