88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در زاد روز حکیم بوعلی سینا از  خدمات ارزنده پزشکان آسایشگاه خیریه کهریزک با اهداء لوح تقدیر شد.

 به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز ، دکتر افشین وجدانی مدیرآسایشگاه خیریه کهریزک البرز به مناسبت زاد روز بوعلی سینا و روز پزشک از زحمات کادر پزشکی این مرکز با اهداء لوح تقدیر تشکر و قدردانی کرد .

 

همه ساله در ایران و در مجامع پزشکی اول شهریور بزرگداشت حکیم فرزانه شیخ الرئیس بوعلی سینا که روز پزشک نامگذاری

شده  از این قشر  زحمتکش که با دستان مهربان دوستدارجامعه سلامت هستند قدردانی می شود . پزشکانی که  ضامن سلامت

جامعه و فرشتگان نجاتی هستند که درد بیماران را باروح بلندشان درسایه لطف الهی التیام می بخشند .

بدین مناسبت دکتر افشین وجدانی ضمن تبریک این روز ارزشمند اجتماعی به کادر درمان به ویژه پزشکان ، با اهداء هدایایی از خدمات ارزشمند آنان در بخشهای درمانی این مرکز تشکر کرد .

وی افزود : زحمات شما عزیزان با توجه به شیوع ویروس کرونا مضاعف شده و حضور همیشگی و دلسوزانه شما در کنار مددجویان و افراد جامعه قابل ستایش است و من برای همه شما از خداوند منان توفیق روزافزون را خواستارم .

دکتر وجدانی در ادامه بیان کرد : امسال  با توجه به شیوع ویروس کرونا سوگند پزشکان گاها بهای جانشان بوده زیرا اعتقاد دارند که متعلق به خود نیستند و از خود گذشتگی را وظیفه خود می دانند و قطعا بهترین راه تشکر از حامیان سلامت رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی افراد جامعه است .

پزشکانی که با خدمات ارزشمند علمی جامعه را به سمت سلامت روح و یا جسم پیش می برند شایسته تکریم هستند و ایثارگری و از خود گذشتگی آنان در همه لحظات سخت برکسی پوشیده نیست و امید است که جامعه و مردم قدرشناس دوستداران سلامت جامعه باشد .