88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

گرامیداشت روز معلم در آسایشگاه خیریه کهریزک البرز

اولین نشست صمیمی سال 98 اعضای هیئت مدیره موسسه خیریه کهریزک در آسایشگاه البرز  برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ امروز سه شنبه دهم اردیبهشت ماه اعضای هیئت مدیره و مدیر عامل موسسه خیریه کهریزک به منظور دیدار نوروزی با دکتر افشین وجدانی روشن مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک البرز و همچنین آیین افتتاح دو مرکز در این مجموعه، در جمعی صمیمی و دوستانه دیدار و گفتگو کردند.
بر اساس این گزارش دکتر حسن احمدی مدیر عامل موسسه خیریه کهریزک در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش های همکاران ارزش آفرین آسایشگاه خیریه کهریزک البرز در تحقق اهداف سال 97 رویکرد اصلی موسسه در سال 98 را رسیدن به ارائه خدمات با کیفت با مدیریت هزینه ها، نهایت استفاده از ظرفیت های موجود و حرکت در مسیر رسالت مجموعه هدف و تحقق اهداف مورد نظر در آسایشگاه البرز اعلام نظر کردند.
دکتر احمدی از عزم راسخ هیئت مدیره موسسه برای تحقق برنامه‌های تدوین شده مورد نظر آسایشگاه خبر داد و گفت: سال ٩8 سال سرنوشت‌سازی است که این مهم با سخت کوشی همکاران ستاد و آسایشگاه البرز محقق خواهد شد.
در این دیدار دکتر احمدی و اعضای هیات مدیره موسسه ضمن تبریک سال نو، از خداوند متعال سالی سرشار از سلامتی و موفقیت را برای کارکنان ارزش آفرین آسایشگاه خیریه کهریزک البرز خواستار شدند.
گفتنی است در ادامه با حضور اعضای هیئت مدیره موسسه شاهد آیین افتتاح دو مرکز در آسایشگاه بودیم.
دکتر افشین وجدانی روشن مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک البرز در مراسم آیین گشایش بخش های مورد نظر در مرکز جامع یاس و لاله گفت: با همت والا و رفیع هیئت مدیره موسسه و همچنین رهنمودهای خالصانه و راهگشای دکتر احمدی مدیر عامل موسسه خیریه کهریزک توانستیم یک گام دیگر به اهداف و رسالت خانواده بزرگ کهریزک نزدیک تر شویم و این برای ما جای بسی شکر گزاری است.
وی با توضیحات تخصصی ، مفید و مختصر در خصوص هر کدام از مرکز های نام گذاری شده در مجموعه به ذکر عنوان آنها اشاره کرد:
عنوان کلی مراکز:
مرکز مراقبت تسکینی در مرکز جامع یاس(بخش نگهداری و مراقبت شبانه روزی از سالمندان تسکینی)
مرکز مراقبت تسکینی سالمندان مرد مرکز جامع لاله(بخش نگهداری و مراقبت شبانه روزی از سالمندان وابسته)
دکتر وجدانی در آخر افزودند: امیدواریم با افتتاح این مراکز  بتوانیم در راستای ارائه خدمات توانبخشی و نگهداری این عزیزان گام های مثبت و موثری برداریم و نوید بخش خدمات نوینی برای عزیران باشیم.