88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

برگزاری اردو یکروزه معلولین آسایشگاه خیریه کهریزک البرز در پارک باغ فاتح برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ امروز صبح اردوی یک روزه ویژه معلولین مرکز یاس در پارک باغ فاتح کرج با حضور 25 نفر با هدف ایجاد زمینه شادابی، تقویت روحیه و بالا بردن حس اعتماد به نفس برگزار شد.
موسوی روانشناس مرکز شبانه روزی معلولان جسمی حرکتی یاس گفت: برگزاری چنین اردوهایی برای معلولین عزیز روحیه و نشاط را برای آنها به دنبال دارد که امید است خیرین و نیکوکاران آسایشگاه با مشارکت واحد روابط عمومی ما را در این امر خداپسندانه یاری کنند.
وی همچنین ادامه داد: اردوی باغ فاتح به منظور افزایش روحیه، انگیزه و سازگاری اجتماعی برای توانخواهانی از مرکزجامع جسمی حرکتی یاس در نظر گرفته شد که به نظر می­رسید به دلایل متعدد ازجمله مسائل خانوادگی مانند طلاق  و موارد اجتماعی وارد بحران شده‌اند و باعث کاهش خلق و افزایش میزان اضطراب آنها شده است برگزار گردید.
در پایان می توان از جمله اهداف برگزاری این اردوی یک روزه را ایجاد زمینه شادابی، تقویت روحیه و بالا بردن حس اعتماد به نفس به ویژه در افراد دارای معلولیت، گسترش شبکه دوستی و ایجاد تعامل بین شرکت کنندگان در جهت کسب تجارب بیشتر از یکدیگر، آشنایی با محیط پیرامون خود، آموزش ها و خدمات و … را برشمرد.