88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل موسسه خیریه کهریزک از آمادگی این موسسه دریافت فطریه و کفاره روزه داران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک، امسال نیز به دلیل شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا، امکان برگزاری نماز با شکوه عید سعید فطر در محل آسایشگاه کهریزک مقدور نیست، اما این موسسه آمادگی دارد از طرق گوناگون، فطریه و کفاره روزه‌داران عزیز را دریافت کند.
محمد علی احمدی تنکابنی، مدیر روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک با اشاره به نگهداری و درمان و توانبخشی ۳ هزار مددجوی سالمند، معلول، بیمار مبتلا به ام اس، کودکان معلول ذهنی و کودکان اختلال اتیسم در این مؤسسه گفت: خیرین و نیکوکاران می‌توانند فطریه، هدایای نقدی و غیر نقدی خود را به این مؤسسه اهدا کنند. در دو روز تعطیلات عید سعید فطر صندوق‌های دریافت فطریه و کفاره در محل آسایشگاه خیریه کهریزک و بیش از 4۰۰ نقطه از میدان‌ها و معابر اصلی شهر تهران و البرز تعبیه شده است.
احمدی تنکابنی با بیان اینکه امسال همچون سالیان گذشته از مردم نوعدوست و دین باور شهر و کشورمان برای مشارکت معنوی دعوت می‌کنیم، اظهار کرد: از محل مشارکت‌های مردمی قسمتی از هزینه‌های زندگی خانواده بزرگ و 3 هزار نفری کهریزک تأمین می‌شود.
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل مؤسسه خیریه کهریزک ادامه داد: نیکوکاران می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی این مؤسسه به نشانی www.kahrizakcharity.com و یا تماس با سامانه ۴۲۱۱۴000 دفتر جلب مشارکت‌های مردمی درباره نحوه پرداخت کفاره و وجوه نقدی اطلاعات کسب کرده و سهمی در شادی بخشی به توانخواهان داشته باشند.