88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با توجه به محدودیت های کرونا و عدم امکان برگزاری مراسم افطار و اطعام توسط نیکوکاران، موسسه خیریه کهریزک اقدام به برگزاری کمپینی با عنوان "سفره دار" نموده است.


به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک، سفره دار کمپینی است که نیکوکاران با مشارکت در آن می توانند در تهیه ی مواد غذایی، موسسه خیریه کهریزک را یاری نمایند.
محمد علی احمدی تنکابنی مدیر روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک در خصوص این کمپین گفت: در 2 آسایشگاه کهریزک تهران و استان البرز، روزانه 7 هزار پرس غذا طبخ و در بین توانخواهان توزیع می شود که تامین مواد اولیه ی این غذاها، تنها با مشارکت نیکوکاران عزیز امکان پذیرخواهد بود. از این رو کمپین سفره دار، به جهت حمایت خیر اندیشان از موسسه خیریه کهریزک برگزار می شود.

وی خاطر نشان کرد: شرایط ویژه و خیز مجدد ویروس کرونا سبب شده تا قرنطینه آسایشگاه خیریه کهریزک تداوم یابد. هر سال در ماه مبارک رمضان مراسم افطار و اطعام در آسایشگاه انجام می شد که متاسفانه امسال هم حضور نیکوکاران و خیران و هر گونه تجمعی در آسایشگاه ممنوع است. از این رو خیرین می توانند تا با شرکت در کمپین سفره دار، سفره دار بیش از 3 هزار سالمند، معلول، بیمار ام اس، کودک معلول ذهنی و کودک اختلال اتیسم باشند.

احمدی تنکابنی اضافه کرد: افرادی که قصد شرکت در کمپین سفره دار را دارند می توانند به صورت آنلاین از طریق وب سایت این موسسه به آدرس www.kahrizakcharity.com و یا مراجعه به دفاتر موسسه خیریه کهریزک در سطح شهر، کمک های نقدی یا غیر نقدی خود را اهدا نمایند.
وی در پایان با قدردانی از حمایت های همیشگی نیکوکاران، یادآور شد که آسایشگاه خیریه کهریزک بنیادی غیردولتی، غیرانتفاعی و مردمی است که از 49 سال پیش، فعالیت خود را درخدمت رسانی به همنوعان نیازمند آغاز کرده است و در طول این سالها با حمایت ویژه ی خیرین و نیک اندیشان، اداره شده است.