88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک، بهار در بهار کمپینی است که نیکوکاران با مشارکت در آن می توانند در تهیه ی مواد غذایی، موسسه خیریه کهریزک را یاری نمایند.

محمد علی احمدی تنکابنی مدیر روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک در خصوص این کمپین گفت: تقارن بهار طبیعت و بهار قرآن با یکدیگر و حلول ماه مبارک رمضان در سومین روز سال جدید، باعث شده است تا کمپینی با عنوان بهار در بهار جهت حمایت از توانخواهان کهریزک آغاز شود.

وی خاطر نشان کرد: در 2 آسایشگاه کهریزک تهران و استان البرز، روزانه 7 هزار پرس غذا طبخ و در بین توانخواهان توزیع می شود که تامین مواد اولیه ی این غذاها، تنها با مشارکت نیکوکاران عزیز امکان پذیرخواهد بود. از این رو کمپین بهار در بهار،  به جهت حمایت خیر اندیشان از موسسه خیریه کهریزک برگزار می شود.

احمدی تنکابنی اضافه کرد: افرادی که قصد شرکت در کمپین بهار در بهار را دارند می توانند به طرق گوناگون که در ذیل خبر ذکر می گردد،  کمک های نقدی یا غیر نقدی خود را اهدا نمایند. وی در پایان با قدردانی از حمایت های همیشگی نیکوکاران، یادآور شد که آسایشگاه خیریه کهریزک بنیادی غیردولتی، غیرانتفاعی و مردمی است که از 50 سال پیش، فعالیت خود را درخدمت رسانی به همنوعان نیازمند آغاز کرده است و در طول این سالها با حمایت ویژه ی خیرین و نیک اندیشان، اداره شده است.

  1. شماره کارت: 0447-1051-0870-5029
  2. مراجعه به وب سایت کهریزک به آدرس kahrizakcharity.com
  3. مراجعه به دفاتر موسسه خیریه کهریزک در سطح شهر تهران و البرز