88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

به همت موسسه خیریه کهریزک کلنگ احداث مرکز روزانه سالمندان و معلولین در زمینی به مساحت 1500 مترمربع در منطقه ۱۱ شهرداری تهران به زمین زده شد تا سالمندان و معلولین منطقه از خدمات روزانه این مرکز بهرمند شوند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک، با حضور اعضاء هیئت‌امنا ، مدیره و مدیرعامل موسسه خیریه کهریزک، مهندس انتظام پور اهداکننده‌ی زمین، مدیر عامل انجمن گابریک و تنی چند از اعضاء هیئت‌ مدیره راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، کلنگ احداث پروژه مرکز روزانه سالمندان و معلولین در منطقه نواب به زمین زده شد.

این پروژه قرار است در زمینی به وسعت 1500 مترمربع در شش طبقه و طی سه الی سه و نیم سال آینده با همت نیکوکاران ساخته و بهره‌برداری از آن صورت پذیرد.

ساماندهی ، توان‌بخشی و سرویس‌دهی روزانه به جمع کثیری از سالمندان و معلولین در سطح شهر تهران و علی الخصوص منطقه ۱۱ از اهداف اصلی ساخت این پروژه است.

از برنامه‌های دیرینه موسسه خیریه کهریزک ایجاد مراکز روزانه برای آن دسته از سالمندان و معلولانی  است که نیاز دارند ساعات روز خود را در مکانی مطمئن سپری کنند و از امکانات رفاهی ، ورزشی ، توان‌بخشی ، فعالیت‌های هنری و ... بهره مند شوند.

در حال حاضر خدمات روزانه در آسایشگاه کهریزک استان البرز به آندسته از توانخواهانی که دارای سلامت جسمی هستند ارایه می شود که هدف اصلی آن توانبخشی و پر کردن اوقات فراغت این عزیزان در طول روز است.